Неділя

21.04.2019

21:58

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Ремонт завершено – їдальня стала кращою
Другу чергу ремонту їдальні Острозької ЗОШ І-ІІІ ст. №1 завершено в цьому році. Тепер вона відповідає всім вимогам санітарно-гігієнічних стандартів і виглядає значно краще, ніж раніше. Про це свідчать світлини, зроблені до ремонту і після. Крім того, працювати в такому приміщення значно приємніше.  

Директор Острозької ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Руслана Лазарчук розповідає, що їхня їдальня раніше потребувала ремонту і модернізації. Було розроблено план робіт, який розділили на ІІІ етапи. План першого було виконано минулого року. Тоді було встановлено нову систему примусової вентиляції повітря. Стара вийшла з ладу. Її недоцільно було ремонтувати. Завдяки вентиляції працювати в їдальні значно комфортніше, і це відповідає сучасним санітарно-гігієнічним вимогам.

Цього року проводились роботи другого етапу. Зроблено ремонт стін, стелі, викладено нову плитку на підлогу і на стіни, їдальні, овочевого цеху, душової, туалету. Повністю замінено систему електропостачання, водопостачання та відведення з новими бойлерами для підігріву води, встановлено нові мийки для посуду, овочів та інших продуктів. Найближчим часом має бути замінено електроплити, холодильне обладнання. На третьому етапі планується відремонтувати приміщення залу їдальні.

Харчування дітей, як і минулого року, здійснює ДП «Оазис» БАО «Нетішинавтосервіс» (дир. О. В. Овчінніков). За словами Руслани Миколаївни, незважаючи на мізерні кошти, які виділяються на ці цілі, працівники підприємства стараються приготувати в межах кошторисних призначень збалансовану і смачну їжу. Її споживають і учні початкової школи закладу-господаря їдальні, і діти пільгових категорій (сім’ї яких отримують матеріальну допомогу згідно законодавства про допомогу малозабезпеченим сім’ям з дітьми), так і такий же контингент із Острозького НВК «Школа І-ІІІ ст. – гімназія». Пов’язано це з тим, що їдальня сусіднього закладу також потребує ремонту і модернізації. Водночас бюджет міста не може «потягнути» таке навантаження, тому вдалися до такого вимушеного кроку. Крім учнів початкової школи, пільгових категорій їжу, чаї, компоти, буфетну продукцію можуть купляти всі бажаючі.

Перший заступник міського голови Віталій Ундір розповів, що на ремонт їдальні Острозької ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 цього року виділено 410 тисяч гривень. Роботи на них вже виконані, але частково, станом на 21 жовтня, ще не проплачені у сумі 64 тис. грн. казначейством. Наступного року планується провести третю чергу ремонту їдальні, а також розпочати капітальний ремонт приміщення для початкової школи і їдальні Острозького НВК «Школа І-ІІІ ст. – гімназія». Там також роботи будуть розбиті на кілька черг, бо в міському бюджеті не вистачить коштів провести такий великий ремонт одного року.

Іван ПАВЛІВ
№43 від 26 жовтня 2013 р. Категория: Освіта і виховання | Просмотров: 289 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]