Середа

24.04.2019

18:51

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Ремонти в місті за гроші області
Потреби ремонту випереджають можливості бюджету не лише в Острозі. Але ініціатива людей і підтримка обласної влади в особі першого заступника голови облдержадміністрації Анатолія Юхименка дали можливість оновити дві дороги у місті, хоча їх ремонт цього року взагалі не планувався.

Загальна протяжність доріг у нашому місті становить 63 км і лише 20 км з них є асфальтованими. Зрозуміло, що кожному острожанину „болить” його рідна дорога і вулиця. Саме тому на початку року жителі вулиці Весняної та Саксаганського звернулися у міську раду з проханням зробити їх ремонт.

– На той час плани по ремонту доріг і відповідне фінансування в бюджеті вже було затверджено. Ці дві вулиці туди не входили, тому надії на їх благоустрій не було, – розповідає перший заступник міського голови Віталій Ундір. – Але міський голова провів ряд зустрічей з керівництвом облдержадміністрації, зумів переконати першого заступника голови ОДА Анатолія Юхименка, аби з перевиконання обласного бюджету нам виділили кошти на ремонт цих двох вулиць. Таким чином, 200 тисяч з області Острог отримав на благоустрій. Слід зазначити, що по вулиці Саксаганського був прокладений водопровід – довгоочікуваний проект втілений зусиллями жителів, міської влади і КП „Водоканал”. Після цього там на дорозі зробили білощебеневе покриття. На Весняній дорога асфальтується і роботи, початі у грудні, скоро завершаться.

Треба віддати належне жителям цих двох вулиць, власна ініціатива яких, матеріальна участь у втіленні задуму допомогли зробити необхідну і добру справу.

Багато ще задумів і нових проектів є у міської влади. Є й надія на те, що їх втіленню наступного року також сприятиме Анатолій Юхименко.

Олена ТОЛОЧИК
Просмотров: 265 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]