Вівторок

23.04.2019

21:30

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Ремонтують дороги і тротуари…
Нещодавно наша газета розповідала про обрізання старих дерев, які становлять небезпеку для мешканців міста. В продовження теми благоустрою я звернувся до першого заступника міського голови Віталія Ундіра з проханням розповісти про ремонт доріг та тротуарів, які здійснюються у місті.  

– У цьому році ми виділили 101 тисячу на ремонт тротуарів. Першу частину запланованого – це тротуар від супермаркету «Смарті» і до початку вулиці Ревкомівської – вже зробили. Тепер на черзі друга частина – від супермаркету до світлофора. Це робитимемо у найближчий час.

Що стосується доріг, то основна проблема – це фінансування. Сьогодні, на жаль, казначейством ще не проплачено 57 тисяч за роботи, які були виконані минулого року. По вулиці Івана Вишенського вже пройшов тендер і ми чекаємо коштів, біля 300 тисяч із обласного бюджету. Ремонт вулиці Бельмаж зроблений ще до Великодня. Але ми боргуємо кошти виконавцю робіт. Нещодавно проведено поточний ремонт доріг за рахунок субвенції з державного бюджету (282,9 тис. грн.) на вулицях Грушевського, Новицького, Декабристів, які вимощено білим щебенем. Не всім мешканцям цих вулиць подобається ця робота, але дороги там таки покращились. Крім того, щебінь стане основою для прокладання там асфальту. Використати ті кошти, які заплановані на ці роботи, неможливо для прокладання асфальту. Це мають знати мешканці міста.

Щодо інших робіт, то планується також проведення капітального ремонту доріг за рахунок субвенції з державного бюджету по вулицях Дулібів, Сагайдачного (601,0 тис. грн.); проведення капітального ремонту за рахунок коштів «зони спостереження» по вулиці Огієнка (352,90 тис. грн.); проведення поточного ремонту доріг по вулицях Бельмаж (92,504 тис. грн.), Князів Острозьких (45,451 тис. грн.), М. Островського (41,866 тис. грн.); проведення поточного ремонту доріг міста за рахунок коштів з міського бюджету (48,481 тис. грн.); розроблення технічних паспортів на вулиці М. Островського (3,856 тис. грн.), Яворницького (3,746 тис. грн.); розроблення схем організації дорожнього руху по вулицях Островського та Яворницького (5,000 тис. грн.); розроблення проектно-кошторисної документації на проведення капітального ремонту доріг по вулицях Дулібів, Сагайдачного; проведення експертизи проектної документації по капітальному ремонту доріг по вулицях Дулібів, Сагайдачного, Огієнка. та ін. Крім того, нами підготовлено лист до обласної ради про виділення додаткових коштів, орієнтовно в розмірі 100 тис. грн. для поточного ремонту вулиці Татарської.

На завершення хочу сказати, що ми плануємо щороку виділяти кошти на ремонт тротуарів. Тут складність ситуації полягає у тому, що коштів, які можна використати на поточний ремонт, мало. Вони є лише на капітальний ремонт. А він передбачає під собою виготовлення проектно-кошторисної документації. Це затягується у часі і вартує чимало. А це дуже дорогого. Було б добре, аби до благоустрою міста, зокрема ремонту тротуарів і проїжджих частин, долучалися підприємці, власники магазинів та офісів. Вже є домовленість із частиною власників магазинів про спільне облаштування центральної частини міста. Комунальники «піднімуть» бордюри, а підприємці погодились за власні кошти викласти «косточкою» тротуар. Це покращить місто, людям також буде приємно відвідувати розважальні і торговельні заклади.

Іван ПАВЛІВ

№ 29 від 20 липня 2013 р. Категория: Благоустрій і комунальна сфера | Просмотров: 324 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]