П'ятниця

19.04.2019

17:19

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Ревкомівська чи Героїв Майдану – вирішуватимуть острожани

Однією з вимог Острозького Майдану було назвати в нашому місті одну з вулиць на честь людей, які віддали своє життя, щоб в Україні панували свобода і демократія. Міська влада пішла назустріч мітингувальникам і тепер острожани, головним чином мешканці тієї вулиці, вирішуватимуть, чи збережеться один із символів радянської епохи, чи з'явиться на мапі нашого міста топонім, який нагадуватиме нам і нашим нащадкам про сучасних героїв, які віддали своє життя за Україну.  


Виконавчий комітет Острозької міської ради та Братство імені князів Острозьких повідомляють про проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиці Ревкомівська на Героїв Майдану. Ця пропозиція жителів міста була одноголосно підтримана на Народному віче в Острозі 21 лютого 2014 року. Громадське обговорення проводитиметься у залі засідань Острозької міської ради 28 березня 2014 року о 16 годині.

Відповідальні за проведення громадського обговорення – перший заступник міського голови Віталій Олександрович Ундір (контактний телефон – 2-22-60) та співголова Острозького громадського штабу «Національного спротиву» Микола Миколайович Бендюк (контактний телефон – 2-29-49). За вказаними телефонами можна отримати консультації щодо перейменування вулиці Ревкомівська на Героїв Майдану. Також консультації з цього питання можна отримати за адресою: м. Острог, вул. Ревкомівська, 4 (кабінет першого заступника міського голови).

Пропозиції та зауваження щодо проведення громадського обговорення можуть надсилатися на адресу електронної пошти Острозької міської ради ostrog_amu@ukr.net у формі листів протягом двох місяців з моменту оприлюднення оголошення.

Результати громадського обговорення будуть оприлюдненні у газеті «Замкова гора», а також на сайті Острозької міської ради www.ostroh.rv.ua протягом двох місяців з моменту оприлюднення оголошення.

№10 від 1 березня 2014 р. Категория: Акції і громадське життя міста | Просмотров: 222 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]