П'ятниця

19.04.2019

17:54

Результати непогані – вдома нічия з лідером і перемога

У суботу та неділю, 5 – 6 вересня, відбулися чергові тури в обох лігах обласного та районного чемпіонатів з футболу. Міські команди в них добилися вдома непоганих результатів – нічия з лідером і перемога над міцним середняком, минулорічним бронзовим призером.

В рамках другої обласної ліги «Острог – Академія» грала із лідером – «Колосом» із Кричильська. В першому таймі нашій команді вдалося забити гол. Це сталося на 28 хвилині, коли Олег Костюк майже з центру поля точно переадресував м'яч на Володимира Захарчука. Той, пройшовши правим флангом атаки десь 20 метрів, подав шкіряного в район воротарського майданчика суперника. В боротьбі з двома гравцями Сергію  Непомнящому вдалося забити гол. На жаль, в другому таймі гості, майже у схожій ситуації, забили гол в наші ворота. І острожани, і суперник могли збільшити рахунок, але він не змінився до фінального свистка. У підсумку – 1:1. Непогано, але, звісно, хотілося більшого.

Решта матчів у другій обласній лізі завершились так: «Стандарт» – «Млинів» – 1:4, «Енергія» – «Полісся» – 1:0, «Зоря» – «Водник» - перенесена, «Калина» – «Костопіль» – 4:1. У першому ешелоні ФК «Вельбівно» вдома поступився «Ізотопу-РАЕС»– 0:3 (юнаки 0:3).

У домашній грі районної першості ФК «Острог» зустрічався з «Міражем» із Курганів. В першому таймі голів не було забито. А другому – двічі відзначилися острожани, голи забив Сергій Непомнящий. Гості добилися успіху після пробиття пенальті. Тож матч виграла міська команда - 2:1. Інші поєдинки в обох лігах завершились із такими результатами: ФК «Вельбівно» – «Чайка» – 6:1, ФК «Плужне» – «Оріон» - 0:0; ФК «Розваж» – ФК «Кунів» – 3:0, «Оболонь» – «Нива» – 0:3, «ДЮСШ-Цукровик» – «Юність» – 1:0.

В наступному турі, 13 вересня, ФК «Острог - Академія» має грати в Рокитному проти «Полісся». А в районній першості був запланований фінал кубка. Але на момент завершення написання цієї статті не було відомо, чи відбудеться він, чи його перенесуть на кінець сезону.

Всеволод МОТОРНИЙ

№ 37 від 12 вересня 2015 р. Категория: Фізкультура і спорт | Просмотров: 222 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0