Четвер

18.04.2019

19:20

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Рівненські «рухівці» увійшли в «Батьківщину»
«Рухівці» Рівненщини відмовилися перереєстровуватися в новоствореній партії Народний Рух України (Українська народна партія «Рух») і повним складом вирішили вступити до ВО «Батьківщина» як до партії, на основі якої відбувається об’єднання опозиційних сил. Таке рішення було прийнято на конференції РОО НРУ, яка відбулася 13 червня в Рівному.   

Голова Рівненської обласної організації Народний Рух України, народний депутат Валентин Королюк оголосив на конференції про складення із себе повноважень очільника організації та вихід з НРУ. Він закликав рухівців не допомагати реалізовувати сценарій «через псевдооб’єднання – до роз’єднання демократичних сил». Рішення про відмову в перереєстрації та вступ до ВО «Батьківщина» було підтримане рівненськими рухівцями одноголосно.­

«Куйбіда та його подільники знищили легендарну партію «Народний Рух України», – заявив Валентин Королюк. – Це вже не Рух. Це рейдерськи захоплена партія з незрозумілою назвою та політично нечистоплотним керівництвом. Подати їм сьогодні руку допомоги у справі нищення України – означає заплямувати свої руки співпрацею з фарисеями від політики».

Рівненські рухівці висловили підтримку рішенню Валентина Королюка і заявили, що так зване об’єднання НРУ і УНП – це технологія, яка застосовується антиукраїнськими силами для розколу опозиції. А тому вступ до ВО «Батьківщини» – це крок до створення єдиного фронту проти антиукраїнської влади.

Рухівці своє слово сказали. Тепер слово за «Батьківщиною», яка взяла на себе зобов’язання прийняти рухівців та погодити кандидатури екс-керівників районних, міських та обласної організацій на чільні позиції в партії. Слід зауважити, що на урочистому об’єднавчому з’їзді, який відбувся минулого тижня у Києві, Валентина Королюка було обрано членом Політичної ради Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина».

Роман ДАНИЛЕНКО
№25 від 22 червня 2013 р. Категория: Політика, депутатська діяльність | Просмотров: 231 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]