Субота

20.04.2019

19:15

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Різдвяна любов з подарунками
Усі люди з радістю чекають Різдва. В цей день прийнято ходити від хати до хати та сповіщати про народження Божого Сина, який прийшов на землю принести нам любов. Це свято наповнене особливим настроєм, сімейним затишком, добрими ділами та зігріте любов’ю...  

Саме тому 9 грудня 2012 року у церкві Християн віри євангельської м. Острога, за участю церкви, міжнародної місії «Братерство без кордонів» та міської влади відбулася соціальна акція «Різдвяна любов» для малозабезпечених сімей, дітей інвалідів та сиріт з метою розповісти про народження Христа та проявити любов до людей, вручивши їм соціальні продуктові пакети.

Серед учасників акції були пастор церкви ХВЄ м. Острога Микола Гурін та її члени, міський голова Олександр Шикер, директор міжнародної місії «Братерство без кордонів» Микола Богданець, завідуючий християнським відділом місії Святослав Бойко та члени міжнародної місії «Братерство без кордонів» у Південно-Африканській Республіці, які були спонсорами.

Цього дня звучали колядки та духовні псалми у виконанні гурту «Хвала» з церкви «Свята Трійця» міста Рівне. Святкову програму розпочав пастор місцевої церкви Микола Гурін. Він говорив про Божу любов, яка проявилася до усіх людей через прихід Ісуса Христа на Землю.

Різдвяну історію розповідав пастор Леон з Південної Африки. Він говорив, що Бог став людиною для того, щоб вказати нам шлях спасіння, дати нам затишок, мир, радість. «Я хотів би, щоб ви задумалися над великою цінністю Різдва», – сказав пастор Леон.

Зі словом привітання звернувся і міський голова Олександр Шикер. Він привітав усіх присутніх з наступаючим святом, зичив їм миру, достатку, злагоди, щоб домівки наповнювалися теплом, а серця – добром та Божим благословенням.

Словами «Мир Вам!» привітався директор місії Микола Богданець. Він побажав, щоб життя наше було у злагоді і любові та у наших містах, домах і серцях панував мир.

Святослав Бойко торкнувся теми відносин «батьки-діти». Біблія вчить: «Діти, слухайтеся своїх батьків у Господі, бо це справедливе! Шануй свого батька та матір – це перша заповідь з обітницею, – щоб добре велося тобі, і щоб ти був на землі довголітній! А батьки, – не дратуйте дітей своїх, а виховуйте їх в нагадуванні й остереженні Божому!». Саме тому батьки повинні виховувати своїх дітей, які були б цінними для суспільства; а діти шанувати батьків, щоб бути щасливими в своєму житті.

На закінчення святкової програми близько 70 запрошених сімей нашого міста отримали соціальні продуктові пакети та найціннішу Книгу у світі – Біблію.

Прес-служба церкви ХВЄ м. ОстрогаМіська рада, виконавчий комітет щиро дякують організаторам акції за добру справу для жителів міста. Нехай подароване тепло воздасться сторицею вам і вашим родинам.
№50 від 15 грудня 2012 р. Категория: Події | Просмотров: 468 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]