Неділя

21.04.2019

21:24

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Різдвяне небо

Саме так називалась новорічна вистава учнів 4-А класу Острозького навчально-виховного комплексу «Школа І-ІІІ ст.-гімназія». Класовод Олена Ковлєва вирішила відійти від класичного сценарію новорічного ранку з Дідом Морозом та Снігуркою. 

Адже педагогічний колектив закладу працює над вихованням гармонійної та всебічно розвиненої особистості.       

Уся класна родина старанно готувалася до свята. Батьки з творчістю підійшли до створення костюмів, а самі четвертокласники із задоволенням перевтілилися в героїв різдвяної історії.  Щоб вистава була яскравішою, було стилізовано одну частину зали в зоряне небо, а іншу – під символічну стайню з справжнім сіном та фігурками тварин.

Вистава розпочалася  з подій, що відбувалися на зоряному небі. Маленькі срібні зірочки спостерігали через величезну лупу за учнями 4-А класу і розповідали смішні історії  про самих себе. В цей час на небі з’явилась Золота зірка, яка повела всіх присутніх у цікаву подорож до Віфлеєму. На шляху ми зустріли мудреців з подарунками для народженого Ісуса;  пастухів, що пасли отару та мирно вели бесіду біля вогнища, а  також воїнство ангелів, які звістили чудову новину про народження Царя Царів.  Глядачі мали змогу зустрітися зі святим подружжям –  Йосипом та Марією. Протягом свята лунали різдвяні пісні та вірші у виконанні учнів.

Своїм виступом діти нагадали для глядачів  суть Різдва – найсвітлішу історію надії та добра  для кожної людини. Таким чином, «маленькі актори» показали свою віру в чудеса, віру – якої нам, дорослим, так часто не вистачає  в нашому складному сьогоденні.

Інна ЗЛАМАН,
голова батьківського комітету 4-А класу Острозького НВК «Школа І-ІІІ ступенів – гімназія»

№1 від 3 січня 2015 р. Категория: Освіта і виховання | Просмотров: 238 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]