П'ятниця

24.05.2019

16:12

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Скільки нас?

Чисельність населення м.Острог, за оцінкою, на 1 жовтня 2012 року становила 15,6 тис. осіб. Упродовж січня-вересня 2012 р. чисельність наявного населення збільшилася на 16 осіб, що в розрахунку на 1000 наявного населення становило 1,4 особи.
Читати далі
                                                                                                          №47 від 24 листопада 2012 р.


Удобряємо ґрунт безкоштовно

На систематичні вимоги сільсь­ко­господарських виробників, власників паїв та усіх інших громадян, Острозька районна державна адміністрація спільно з дирекцією Острозького цукрового заводу знайшла ресурси, науково дослідила, закагатувала, організувала навантаження і безкоштовно відпускає всім бажаючим сапропель (відстояні рештки цукробурякового виробництва) із відстійників заводу, які знаходяться на підвищеному плато між селами Могиляни та Милятин.
Читати далі                                                                                                          №44 від 3 листопада 2012 р.
Кращий сувенір до Нового року

В рамках обласного фестивалю творчості для дітей-сиріт, дітей з функціональними обмеженнями та молодих людей з вадами здоров’я „Повір у себе, і в тебе повірять інші”, Острозький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді у листопаді 2012 року проводить міський конкурс творчих робіт „Як живемо і вчимося – наші мрії” на кращий новорічний сувенір, виготовлений власноруч. До участі у фестивалі запрошуються діти-сироти віком від 10 до 18 років, діти та молодь з функціональними обмеженнями віком від 10 до 35 років.
Читати далі                                                                                                          №44 від 3 листопада 2012 р.

Дитячий майданчик замість смітника

Спільні зусилля громади на благо міста і його мешканців дають хороший результат. У цьому ми нещодавно переконалися, облаштовуючи майданчик для дітей. І хоча робота ще не закінчена, але, як кажуть, добрий початок – половина справи.
Читати далі                                                                                                          №43 від 27 жовтня 2012 р.

Нас ще менше

Чисельність населення м. Острог за оцінкою на 1 вересня 2012 року становила 15,3 тис. осіб. Упродовж січня-серпня 2012 р. чисельність наявного населення зменшилася на 238 осіб, що в розрахунку на 1000 наявного населення становило 23,1 особи.
Читати далі                                                                                                          №43 від 27 жовтня 2012 р.

Щоб зберегти життя

Як свідчить статистика, майже 80 % пожеж виникають в житловому секторі. Кожного року з настанням осінньо-зимового періоду стан протипожежного захисту в державі значно ускладнюється. В цей період виникає більше половини всіх пожеж від загальної річної кількості, а загибель людей становить понад 70 % від їх загального числа.
Читати далі                                                                                                           №42 від 20 жовтня 2012 р.


Море вражень як приз від «Замкової гори»

Нам, як переможцям фотоконкурсу, ініціатором проведення якого була газета «Замкова гора», а спонсором Острозьке турбюро, в якості призу була подарована одноденна туристична поїздка. І ось нарешті випала можливість здійснити довгожданну подорож.
Читати далі                                                                                                          №41 від 13 жовтня 2012 р.

Кадрова проблема – найголовніша

Пошта завжди асоціюється у нас з листоношами. Адже саме вони доставляють нам новини, листівки, рахунки, пенсії, рекламу. І хоча паперова кореспонденція все активніше витісняється електронною, звичка брати у руки друковане видання для багатьох острожан залишається доброю традицією. Тому про сьогодення острозьких поштовиків напередодні їх професійного свята спілкуємось з начальником ЦПЗ № 3 «Рівнепошта» Тетяною Тоненчук.
Читати далі                                                                                                          №40 від 6 жовтня 2012 р.

Міна у ставку знешкоджена

Шістдесят сім років тому відгриміли залпи Другої світової війни, але і в наші дні на території Острозького району під час проведення будівельних і земляних робіт знаходять боєприпаси ще тих часів. Вибухонебезпечні предмети можуть знаходитися на полях, городах, в лісах, парках, водоймищах, будинках, підвалах та інших місцях, а також на території колишніх артилерійських й авіаційних полігонів.
Читати далі                                                                                                          №39 від 29 вересня 2012 р.

Турбуючись про людей похилого віку

Ось уже понад десятиліття у перший жовтневий день увага всього прогресивного людства прикута до проблем старшого покоління. Адже саме в цей день ми відзначаємо Міжнародний день громадян похилого віку. 1 жовтня відзначаємо ще й День ветерана, започаткування якого стало виявом глибокої пошани суспільства до людей старшого покоління.
Читати далі                                                                                                          №39 від 29 вересня 2012 р.

А варто заробляти на вагітності?

Як ставитися до вагітних жінок? Звичайно, із повагою і турботою. А ще можна спробувати з їх допомогою нажитися за рахунок державних коштів, як це іноді намагаються зробити нечисті на руку особи.
Читати далі                                                                                                          №38 від 22 вересня 2012 р.

Щоб запобігти аваріям з мопедами

Працівники Державтоінспекції вкрай стурбовані станом аварійності та дорожньо-транспортного травматизму на території області за участю водіїв двоколісних транспортних засобів. Так, з початку 2012 року, станом на 14 вересня, на території області з вини водіїв двоколісних транспортних засобів зареєстровано 21 дорожньо-транспортну пригоду, в яких 3 особи загинуло та 21 травмовано.
Читати далі                                                                                                           №38 від 22 вересня 2012 р.

Пожежі: скільки, коли, чому?

За вісім місяців 2012 року в Рівненській області виникло 916 пожеж, що на 1,9% менше, ніж за аналогічний період 2011 р. – 934 пожежі. В Острозькому районі – 25 пожеж, загинула одна особа. На пожежах загинуло 33 особи проти 61 у 2011 році (- 45,9%).
Читати далі                                                                                                          №36 від 8 вересня 2012 р.

Про зарплати та кількість мешканців міста

Середньомісячна номінальна заробітна плата штатних працівників у січні-червні 2012 р. становила 2487 грн. (тут і надалі дані наведено по підприємствах, установах, організаціях та їхніх відокремлених підрозділах з кількістю працюючих 10 і більше осіб) та у 2,3 раза перевищувала прожитковий мінімум для працездатних осіб (1094 грн.).
Читати далі                                                                                                          №34 від 25 серпня 2012 р.

До друзів так і не доїхав...

Літо зазвичай час розваг та відпочинку. Проте для 15-річного Олега розваги мали далеко неприємні наслідки.
Читати далі                                                                                                          №34 від 25 серпня 2012 р.

Вибори – 2012: зміни та особливості

Незабаром відбудеться важлива подія – вибори до Верховної Ради України. В зв’язку з цим «Замкова гора» попросила начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Острозької міської ради Вікторію Борисівну Федецьку розповісти про зміни у виборчому законодавстві та особливості виборчого процесу.
Читати далі                                                                                                          №33 від 18 серпня 2012 р.

Прихований виробничий травматизм та його наслідки

Часто, виходячи зранку з дому, ми не знаємо як пройде у нас день. Ніхто і ніколи не сподівається, що саме сьогодні з ним може статися щось не передбачене, що потягне за собою в кращому випадку тимчасову непрацездатність.
Читати далі                                                                                                          №30 від 28 липня 2012 р.

Бажаю більше вдячних покупців

Нещодавно я був свідком неприємної події у магазині «Господарські товари», який належить відомому у місті підприємцю, депутату міської ради Василю Хохлічу. Мені необхідно було придбати деякі матеріали для ремонту вдома. Походивши магазинами нашого міста, зупинив свій вибір на згаданому вище закладі торгівлі. Поспілкувавшись із продавцем, мені порадили, що і скільки необхідно придбати для ремонту. Частину покупок я отримав у магазині від продавців, а металевий кутник мені мали врізати на вулиці. Підійшовши до вказаного місця, я став чекати поки продавець обслужить покупців переді мною.
Читати далі                                                                                                          №30 від 28 липня 2012 р.


Вперед 1 2 Назад
Просмотров: 732 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]