Четвер

25.04.2019

00:49

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Робота і дочка – це для мене все!

Робота соціального працівника – це свого роду мистецтво налагоджування зв’язків з людьми і між людьми. Те, що від професіоналізму, уміння підтримати і допомогти в нелегкій життєвій ситуації, нерідко залежить здоров’я, достаток та умови життя людей, Галина Перловська знає з власного досвіду. Адже в соціальній сфері вона пропрацювала понад 10 років. 

Родом Галина Михайлівна із села Завидів нашого району. Її батьки – прості трударі, все життя пропрацювали на рідній землі, щоб забезпечити багатодітну сім’ю, де, крім неї, підростало ще п’ятеро сестер і троє братів. Тому до праці Галина була навчена змалку. Після закінчення Плосківської середньої школи у 1975 році пішла працювати на меблеву фабрику, а через два роки вступила до Львівського лісотехнічного інституту. Отримавши диплом інженера-технолога, продовжила працювати на меблевій фабриці аж до 2002 року. Як зізнається жінка, посад у неї було чимало: працювала інженером у відділі технологічного контролю, у відділі оплати праці тощо.

В липні 2002 року Галина Михайлівна почала працювати в управлінні праці та соціального захисту населення виконкому Острозької міськради спеціалістом І категорії – експертом з питань охорони праці. А вже через півроку була переведена на посаду головного спеціаліста з охорони праці. Сьогодні Галина Перловська – начальник відділу з питань охорони праці. Свою роботу вона любить, називає цікавою й одночасно складною, оскільки доводиться багато спілкуватися з людьми. А це вимагає індивідуального підходу до кожного. «Важливо почути людину, вислухати її прохання, адже переважно звертаються до нас за допомогою і потрібно надати її кожному», – зауважує жінка.

– У зв’язку з теперішньою ситуацією в Україні, збільшився обсяг роботи і питань, які потрібно вирішувати, – розповідає Галина Михайлівна. – Зараз ми також займаємося питаннями, пов’язаними з соціальним забезпеченням громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованих територій та районів проведення АТО і які приїхали на тимчасове проживання в Острог. Сьогодні в нашому місті перебуває 17 родин і троє дітей, яких батьки привезли на тимчасове проживання до родичів (17 – з районів АТО, 4 – з Криму). Усі дітки оформлені в садочок та школу, також є жінка, яка працевлаштована лікарем у Острозьку райлікарню. Їм надається посильна допомога.

Так склалося в житті Галини, що їй довелося самій ростити донечку Аліну. Як розповідає жінка, самотній мамі в ті часи дуже не легко було, вистачало труднощів і проблем, але заради дитини доводилося долати їх, працювати і ще раз працювати. «Робота і дочка – це для мене було все!» – не без сліз зізнається вона. Мабуть, саме труднощі загартували Галину Михайлівну, адже колеги по роботі називають її сильною, вольовою натурою і водночас доброю та привітною.

Жінка обожнює готувати, особливо хвалять її пиріжки. Доглядає город, живучи у місті, вирощує багато різноманітних овочів. «Любила я і смачно зготувати, і вишивати, – розповідає пані Галина, – але, по правді кажучи, на якісь захоплення взагалі не було часу, оскільки весь – присвячувався дитині і роботі».

Сьогодні Галина Михайлівна щаслива бабуся, яка дуже любить проводити час зі своїм однорічним внуком Владиславом. В липні наступного року вона збирається на заслужений відпочинок, «хоче дати місце молодим» і готує собі гідну заміну. Є в жінки єдина мрія, щоб був мир на землі, чисте небо над нами і щоб молоді люди мали, де працювати і самореалізовуватись. 

Євгенія ПОЛІЩУК

№45 від 1 листопада 2014 р. Категория: Люди і час | Просмотров: 266 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]