Четвер

25.04.2019

00:50

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Ростуть майбутні олімпійці
На стадіоні Острозької академії 25 квітня відбулись Малі Олімпійські ігри. Учасники - дошкільнята садочків міста. Впродовж травня в Острозі, як і по всій Україні, проводитимуться різноманітні спортивні заходи, в тому числі і серед дошкільних навчальних закладів. Оскільки випадає багато вихідних та у діток будуть випускні, Малі Олімпійські Ігри провели трохи раніше.   

У заході взяли участь дитячі садочки «Ромашка» та «Веселка». Діти зробили розминку разом та поділились на команди. Під скандування вболівальників, – інших вихованців садочків – які активно підтримували свої команди, маленькі чемпіони виконували завдання вихователів. Вони стрибали в мішках та на м’ячах, бігали, передавали естафету, потрапляли в ціль. Команди виявились дуже дружніми та згуртованими, адже, як на дуже юний вік, робили все швидко та злагоджено, підтримували один одного, скандуючи імена тих, хто виконував завдання. Вихователька дитячого садочка «Веселка» Вікторія Марченко розповіла, що особливої підготовки юні «малоолімпійці» не потребували – в садочках щодня проводяться подібні вправи, завдання, які виконували діти сьогодні, не були новими для них. «Навмисне готувати було не потрібно – дітки займаються фізкультурою ще з ясел. Головні складнощі, з якими зіткнулись учасники змагань, – нова територія. Вони ще маленькі і їм досить тяжко звикати до такого простору після звичних дитсадківських залів та подвір’я».

Перемогла – дружба, обидві команди гарно себе показали і організатори вирішили не визначати переможців. Пам’ятні грамоти своїм командам отримали капітани.

Людмила ПАНАСЮК
№18 від 4 травня 2013 р. Категория: Фізкультура і спорт | Просмотров: 268 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]