Понеділок

20.05.2019

00:12

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Роздуми напередодні свята

Одними з основних партнерів кожної газети, поряд із тими, хто поширює видання, є друкарі. Напередодні їх професійного свята ми вирішили підготувати статтю про керівника ТзОВ «Острозька друкарня» Юрія Сандару. Він довго відмовлявся, а коли погодився, то говорив дуже мало, в основному, про своє підприємство. 

Родом Юрій Сергійович із Рівного. Там закінчив середню школу № 6 і продовжив навчання у Львівському торгово-економічному інституті. Здобувши диплом, був призваний в лави Радянської армії. Після демобілізації працював на різних посадах в Рівненській облспоживспілці.

На початку 90-х років Юрій Сергійович перейшов на роботу в новостворену тоді міжнародну компанію «Брітіш-Амерікен тобако» «ВАТ Прилуки». В 2001 році йому запропонували роботу в спільному українсько-чеському підприємстві «РST Україна». Спочатку там працював керуючим гуртовні, а в 2003 році був призначений директором ТзОВ «Острозька друкарня». З того часу Юрій Сандара трудиться в нашому місті.

На жаль, герой моєї розповіді, дуже мало говорив про себе – по суті уривками з автобіографії. Мало він розповідав і про свою роботу, мовляв, немає нині чим хвалитися. Справді, сьогодні для виробників, особливо у сфері поліграфії, видавництва, прийшли важкі часи. Суттєво подорожчали папір, особливо якісний, який раніше закуповували в фірм, які працюють в країні-агресорі; фарба, спеціальні поліграфічні пластини, інші витратні матеріали, запасні частини. Дуже болісно била по підприємству ціна на газ минулої зими. Юрій Сандара каже, що після значного підняття ціни, наступної зими працювати буде важко. А коли в приміщенні холодно, то не тільки людям не комфортно трудитися, але й техніка «відмовляється» працювати, бо згущується фарба, папір поводить себе не так, як треба, і тоді друкувати неможливо. Практичну допомогу в реконструкції системи опалення надав засновник – СП «РST Україна».

– Наше обладнання придбане в Чехії, – розповідає директор ТзОВ «Острозька друкарня». – Можемо друкувати широкий спектр поліграфічної продукції, від дуже маленьких за розмірами візиток, до 2-го формату. Друкуємо на різних видах паперу, від найдешевшого, як кажуть, газетного, до дорогого – офсетного, крейдованого. Також освоїли ми повнокольоровий друк. Донедавна друкували у повному кольорі газету «Замкова гора», «Божа криничка». Також у нас замовляють календарі, буклети та інше. Маємо свідоцтво реєстрації видавця і розповсюджувача книжкової продукції. Випускаємо книги, виконуючи замовлення наших замовників. Але тепер кількість замовлень зменшилась, хоча число замовників залишилось на рівні минулого року. Тепер працюємо, щоб знайти нових замовників, закупити дешевші витратні матеріали, папір, аби здешевити випущену продукцію. Хочу висловити подяку всім нашим замовникам, які залишились із нами. Також сердечно вітаю з Днем працівників видавництв, поліграфії та книгорозповсюдження колектив ТзОВ «Острозька друкарня», ветеранів підприємства, наших колег з інших підприємств та всіх причетних до видавництва книг і їх розповсюдження. Бажаю всіляких гараздів, а головне – миру і здоров’я.

Редакція газети «Замкова гора» напередодні професійного свята щиро вітає партнерів. Зичимо колективу ТзОВ «Острозька друкарня» миру, злагоди, якомога швидшого виходу зі скрути, збільшення кількості замовників, прибутків і, звичайно, здоров’я кожному працівнику та членам їх родин. Віримо, що незабаром в Україні встановиться мир, а разом з ним прийде процвітання. Маємо надію, що ТзОВ «Острозька друкарня» ще довго продовжуватиме справу, почату у середньовіччі славетним Іваном Федоровичем.

Іван МОЧЕРНЯК

№ 22 від 30 травня 2015 р. Категория: Люди і час | Просмотров: 227 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]