Субота

20.04.2019

07:57

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Розглядали важливі питання діяльності підприємців
У п’ятницю в міській раді під головуванням першого заступника міського голови Віталія Ундіра відбулося засідання координаційної ради з питань розвитку підприємництва при виконкомі Острозької міської ради. Серед запрошених були суб’єкти підприємницької діяльності, які працюють у сфері торгівлі та виробництва.  

Після короткого вступного слова головуючого про дотримання податкового законодавства суб’єктами господарювання,­ фізичними та юридичними особами при справлянні податку з доходів фізичних осіб, земельного та єдиного податку говорила начальник Острозького відділення Здолбунівської ОДПІ Руслана Мичка. Заступник начальника управління Пенсійного фонду в Острозькому районі Тетяна Опанасюк ознайомила присутніх із правилами оподаткування єдиним соціальним внеском допомоги по вагітності і пологах та про терміни сплати єдиного соціального внеску приватними підприємцями-спрощенцями.

Старший інспектор охорони громадського порядку Острозького МВ УМВС України в Рівненській області Віталій Васильчук доповідав про дотримання вимог рішення виконкому Острозької міської ради № 166 від 19 липня 2011 року зі змінами «Про тимчасову торгівлю на окремих вулицях Острога»; щодо встановлення відеоспостереження поблизу об’єктів підприємницької діяльності та приватних осель; дотримання режиму роботи розважальних закладів.

Лікар загальної медицини Острозької райСЕС Володимир Янків інформував присутніх про дотримання санітарного законодавства на об’єктах торгівлі та громадського харчування. З багатьох питань на засіданні виникали дискусії. Підприємців цікавило чимало питань, зокрема, щодо оподаткування, діяльності контролюючих органів та ін. Вирішено, що буде підготовлено лист-звернення до міськрайонної СЕС для подачі роз’яснень про розподіл повноважень між ними і ветеринарною медициною та про реорганізацію, якої зазнала ця служба нещодавно. Після надходження цієї інформації до міськвиконкому вона буде опублікована в нашій газеті. На закінчення підбив підсумки засідання координаційної ради з питань розвитку підприємництва при виконкомі Острозької міської ради перший заступник міського голови Віталій Ундір.

Іван ПАВЛІВ
№30 від 27 липня 2013 р. Категория: Міська рада | Просмотров: 229 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]