Четвер

18.04.2019

19:21

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Розглядались питання щодо недопущення небезпечних захворювань тварин

У вівторок, 14 липня, відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Острозької міської ради. Розглядалися питання, які стосуються профілактики і недопущення небезпечних захворювань людей та тварин, а також заява одного з острожан. 

Відкриваючи засідання, в. о. міського голови Ольга Логвін наголосила, що в кількох областях північної України, в тому числі й Рівненській, виявлені випадки захворювання на небезпечне захворювання – африканську чуму свиней. З приводу цього відповідні служби області, районів і міст вживають відповідних заходів, щоб не допустити подальшого поширення невиліковної хвороби. Її поширення може призвести до значних збитків, як у великих господарствах, так і для пересічних громадян, які утримують для своїх потреб свиней. До проблеми з африканською чумою у місті ще додалось те, що було виявлено хом’ячка, хворого на сказ. Ця недуга, на відміну від хвороби свиней, становить смертельну небезпеку для людей. Тож її поширення також може спричинити величезні проблеми. У зв’язку з цим виникла необхідність терміново підготувати і прийняти відповідні рішення, які б сприяли профілактиці та недопущенню поширення небезпечних хвороб на території міста.

Після доповіді начальника міської інспекції з благоустрою Марії Журик, короткого обговорення питань, членами міськвиконкому були одноголосно прийняті рішення: Про розгляд протоколів засідання постійної надзвичайної протиепізоотичної комісії № 3 від 4 липня 2015 р. та № 4 від 6 липня 2015 р.; Про покладання обов’язків на Острозьке комунальне підприємство «Водоканал»; Про затвердження плану заходів щодо запобігання виникненню захворювання на сказ у м. Острозі (вони та додатки до них розміщені на сайті міської ради). Також було розглянуто заяву одного з острожан про присвоєння поштової адреси житловому будинку. На цьому позачергове засідання виконавчого комітету Острозької міської ради завершилось.

Іван МОЧЕРНЯК

 

Розпорядження Острозького міського голови

Про скликання чергової сімдесят першої та підготовку сімдесят другої сесій Острозької міської ради

15 липня 2015 року                                                                   № 59-р

Відповідно до п. 8, п. 20 ч. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про доступ до публічної інформації», Регламенту Острозької міської ради:

1. Скликати чергову сімдесят першу сесію Острозької міської ради 31 липня 2015 року в залі засідань Острозької міської ради за адресою: вул. Героїв Майдану, 2. Початок реєстрації о 9 год. 30 хв. Початок засідання о 10:00 год.

2. Засідання постійних депутатських комісій провести з 13 по 15 липня 2015 року.

3. До порядку денного чергової сімдесят першої сесії Острозької міської ради внести наступні питання:

3.1. Про затвердження порядку денного чергової сімдесят першої сесії Острозької міської ради;

3.2. Про розгляд заяв громадян, клопотань підприємств, установ, організацій про вилучення та надання земельних ділянок;

3.3. Про внесення змін до міського бюджету на 2015 рік;

3.4. Про надання дозволу Острозькому комунальному підприємству «Теплоенергія» на оформлення кредиту (овердрафт) в АТ «Ощадбанк»;

3.5. Про затвердження заходів на 2015 рік до Програми розвитку вулиць і доріг комунальної власності міста Острога на 2014 – 2017 роки;

3.6. Про внесення змін до Статуту Острозької громадсько-політичної газети «Замкова гора»;

3.7. Подання депутатських запитів.

3.8. Різне.

4. Організаційному відділу міськвиконкому передати дане розпорядження для оприлюднення на офіційному сайті Острозької міської ради та в газеті «Замкова гора».

5. З метою попереднього ознайомлення з матеріалами чергової сімдесят першої сесії Острозької міської ради, депутатам Острозької міської ради отримати матеріали сесії 12 липня 2015 року в організаційному відділі міськвиконкому.

6. Управлінням та відділам виконавчого комітету Острозької міської ради при поданні проектів рішень на розгляд сімдесят другої сесії Острозької міської ради керуватися Законом України «Про доступ до публічної інформації».

7. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Секретар міської ради   Микола ДОБРОВОЛЬСЬКИЙ

№ 29 від 18 липня 2015 р. Категория: Міська рада | Просмотров: 227 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]