Неділя

21.04.2019

21:05

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Розквітають таланти у «Веселці»

– Ще подивимось, що буде з цих талантів через кілька років! – сказала завідувач ДНЗ «Веселка» Тетяна Угрин восени 2013 року. А працівник редакції написав: «І до Києва їхати не варто», маючи на увазі, що нема чого діставатися до столиці і захоплюватися там чужими «зірками», коли і своїх достатньо. Та через деякий час все змінилося, і до стольного града довелось їхати не лише острожанам, а жителям усієї України: на Майдан. Який істотно змінив життя в нашій державі. Тож тепер на фестивалі родинної пісні, який знову традиційно проходив у вказаному закладі, менше було чути суто дитячих пісеньок – про черепаху, котика або зірочки – а більше патріотичних творів про країну, про її долю… 

Відкривала захід, як і належить, господиня, директор закладу. Щоправда, Тетяна Ростиславівна співала не сама, а в парі з вихователем Веронікою Гук виконала чудову пісню «Діти України». Тим самим задавши тон усьому дійству. Гарно справлялися зі своїми обов’язками і ведучі: Анжела Гроголь та Ніна Рибачук. Крім того, ведучі кілька разів продемонстрували своє майстерне вміння виконувати пісні різних жанрів. Гарним був і музичний супровід Ірини Коваль.

Ми дійсно побачили, як підросли таланти: і в прямому, і в переносному значенні. Бо, як і півтора роки тому, виступали Софійка Шевчук (виконала і вірш – «Маленька українка» і пісню «Як у нас на Україні» – разом з мамою та татом), сестри Саша та Маргарита Коцюки («Хай живе надія» під супровід бандури), Катя і Ліля Коваль, Самуель Білявський та його мама – Олена Олександрівна під акомпанемент маминої гітари («Ти мені пробач»). Соломія Стецюк та її мама Ольга Володимирівна виконали пісню «Веселковий дощик», Діана Намчук («Мама, ластівка моя»), Ганнуся Дубкова під гру своєї мами Любові Вікторівни на піаніно гарно співала (був ще їх дует на цьому ж інструменті); Злата Тарасюк з сестричкою Веронікою Симонович закликали весну…

А от несподіванкою стали хореографічні виступи вихованців старшої групи. Спершу усіх порадував та додав веселого настрою український народний танок під мелодію «Вишенька-черешенька». А потім – можна так сказати – блискуче виконання аргентинського танго ще зовсім юними Анастасією Слободян та Тимуром Нагорним.

Не можна оминути увагою і виступ колишньої вихованки «Веселки», а нині учениці Острозької дитячої музичної школи Ані Лавренюк. Ми поки що не звикли до сприйняття інструментальної музики, але дійсно мелодія звучала зворушливо і нікого з присутніх – а це в основному були батьки та старші люди – не залишила байдужою.

На завершення фестивалю з’явився і… «чарівний кошичок». З якого усім учасникам діставалися солодкі дарунки в додачу до дипломів. Тож дійсно всі присутні отримали барвистий букет позитивних емоцій, гарного настрою, усмішок. А виконавці – гарячі оплески, вигуки «браво!» та любов присутніх.

Олександр ГЛАДУНЕНКО

№ 12 від 21 березня 2014 р. Категория: Освіта і виховання | Просмотров: 216 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]