Понеділок

22.04.2019

03:43

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Розминка від чемпіона
У вівторок, 2 квітня, Острозька загальноосвітня школа №1 приймала гостей. Сюди завітали Роман Кроль, майстер спорту України міжнародного класу, чемпіон світу по кікбоксингу, та заслужений тренер України Олег Герман в рамках проекту «Розминка від чемпіона». Вони провели для учнів 9-Б та 10-Б класів спортивну розминку та майстер-клас «азів» кікбоксингу.   

Учні залюбки виконували вправи, знайомилися зі спеціальним інвентарем, фотографувались з гостями та їх нагородами.

– Лишилися лише хороші враження, мені дуже сподобалось! Звісно, займатись цим я не буду, не моє, але подивитись, спробувати було дуже цікаво, – ділиться враженнями учениця 10-Б класу Хомич Аліна.

Учителі також підтримують подібні заходи, адже вони стимулюють учнів вести здоровий спосіб життя, наслідувати хороший приклад.

 – Мені дуже сподобалась ідея проводити такі уроки. Вони повинні бути якомога частіше, постійно варто запрошувати відомих людей, які б відволікали учнів від комп’ютера та сидячого способу життя. Уроки – уроками, але здоров’я важливіше. Рух – це життя, діти будуть більше рухатись – стануть здоровішими, – говорить вчитель фізкультури Володимир Запорожан.­

– Для мене це доволі благородна справа, я з радістю прийняв запрошення на цю програму. Якщо мої дії та особистий життєвий досвід допоможуть привести в секцію хоча б десяток осіб, я буду вважати, що це успіх, і що ми недарма старались залучити людей не лише профільно, до кікбоксингу, а й до спортивного способу життя в цілому, – каже Роман Кроль. – Для мене це – як звичайне тренування, лише з новачками. Звісно, попередньо ми готувались, обговорювали все заплановане, щоб зустріч вдалася, була не травматичною. Я переконаний, якщо людина знає свою справу, то проблем не виникатиме і все буде легко.

Людмила ПАНАСЮК
№14 від 6 квітня 2013 р. Категория: Фізкультура і спорт | Просмотров: 390 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]