Понеділок

20.05.2019

05:47

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Розминку проводили чемпіони

У середу, 18 березня, в Острозі побували люди, які досягли визначних успіхів у спорті, хоч вони й з обмеженими фізичними можливостями – уродженець Милятина, Заслужений майстер спорту України зі спортивних танців на візках серед спортсменів з порушеннями опорно-рухового апарату, багаторазовий чемпіон та призер чемпіонатів й кубків Європи, світу та Украї­ни Іван Сівак, його колега по спортивному профілю, якщо так можна сказати, – Майстер спорту України міжнародного класу, переможниця і призер багатьох змагань Наталія Колесова та їх здорові партнери у змаганнях з танців на візках Комбі 2 – кандидат у майстри спорту України, член збірної нашої країни, переможець та призер змагань Олеся Костак і ІІ-розрядник, член резерву до збірної України Дмитро Чурчун.

В рамках проекту «Розминка від чемпіона» гості показали свою майстерність та провели майстер-клас з танців. Вони також привезли з собою частину завойованих на змаганнях трофеїв, щоб продемонструвати силу людського духу і наполегливості. Заходи проводились в закладах Рівненської обласної ради – КЗ «Острозька спеціальна загальноосвітня школа-інтенат І-ІІ ст. № 2» та КЗ «Острозький обласний інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою».

Після представлення господарів організатора заходів – розповідав про «Розминку від чемпіонів», представляв іменитих гостей начальник КЗ «Рівненський регіональний центр з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт», Заслужений працівник фізичної культури та спорту України, доцент кафедри теорії і методики фізичного виховання та адаптивної фізичної культури Віктор Кучер. А перелік досягнень гостей, особливо перших двох, неабияк вражав. Якщо б опублікувати його в цій статті, то він би зайняв більшу частину матеріалу. Ще більше вражала майстерність танцюристів на візках та їх здорових партнерів (такий тандем називається Комбі 2). Це треба було бачити – яка майстерність рухів і міміки, скільки експресії, енергії в танці, що мимоволі здавалося, що спортсмен ось-ось схопиться з візка і закружляє в запальному чи повільному танці з партнером. Під час танців коментувала події на подіумі, розповідала про змагання, спортсменів Заслужений тренер України Влада Костак.

Коли виступи закінчились, чемпіони проводили майстер-клас з танців. Ліцеїсти завзято, під ритмічну музику, повторювали рухи іменитих гостей. Думаю, всім дуже сподобалось, бо настрій у присутніх був чудовий. В кінці заходу в ліцеї Віктор Кучер подякував за проведений захід та вручив господарям три футбольні м’ячі. Присутні залюбки також фотографувалися з чемпіонами, розглядали нагороди, спілкувалися. Того дня подібний захід відбувся в Грем’яцькій ЗОШ та ДПТНЗ «Острозьке ВПУ».

Іван ГЛУШМАН

№ 12 від 21 березня 2014 р. Категория: Фізкультура і спорт | Просмотров: 211 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]