Вівторок

23.04.2019

21:04

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Розпочинається Всеукраїнський місячник Червоного Хреста

У 2001 році Товариством Червоного Хреста України (ТЧХУ) був вперше започаткований і проведений місячник Червоного Хреста, який став традиційним і проводиться щорічно.  

Активну участь в проведенні місячника бере і Острозька міськрайонна організація ТЧХУ. Його мета – привернути увагу суспільства до проблем найбільш соціально незахищених верств населення, консолідація зусиль громадськості для поліпшення умов їх життя і формування громадської думки на користь милосердя, відповідно до загальновизнаних гуманітарних принципів червонохресного руху.

Цього року місячник пройде з 1 квітня по 1 травня під гаслом «Місія доброчинності». Під час місячника буде здійснюватися комплекс організаційно-пропагандистських заходів щодо збору коштів, продуктів харчування, одягу та взуття, що були у вжитку, медикаментів, засобів гігієни та інших предметів першої необхідності для надання адресної допомоги найбільш незахищеним верствам населення, які перебувають на обліку в Товаристві.

Будемо залучати волонтерів до участі в місячнику, особливо з числа молоді, до реалізації проектів по вишукуванню додаткових ресурсів, влаштування благодійних виставок, молодіжних дискотек, конкурсів, свят добрих сердець, проведення інших заходів у рамках місячника, а також до безпосередньої участі в наданні допомоги визначеній категорії населення.

Також покладаємо надію на розуміння необхідності проведення цього заходу з боку органів місцевої влади, керівників державних установ, благодійних фондів, комерційних та релігійних організацій, населення міста та району.

Людмила ШВЕЦЬ, голова міськрайонної організації ТЧХУ

№14 від 29 березня 2014 р. Категория: Акції і громадське життя міста | Просмотров: 290 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]