Неділя

21.04.2019

21:08

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Розвазький хор – серед кращих

Нещодавно в Дубровиці відбувся V обласний фестиваль-конкурс народних хорових аматорських колективів «Пісня – доля моя», присвячений пам’яті народного артиста України Євгена Кухарця. Конкурс проводиться один раз на три роки, і цьогоріч у ньому взяло участь майже 20 хорових колективів. 

Приємною звісткою для усієї Острожчини стало те, що народний аматорський хор сільськогосподарського підприємства «Розвазьке» (керівник Віталій Хмарук) не лише підтвердив почесне звання «народний», а й посів третє місце в обласному фестивалі-конкурсі.

Як розповів нам голова СГПП «Розвазьке», безпосередній учасник хору Петро Ягодка (на фото), від фестивалю залишилось чимало гарних вражень. До цього конкурсу, зрештою, як і до усіх інших, колектив готувався старанно, двічі на тиждень проходили репетиції. Хор з села Розваж у складі 27 учасників виступив першим на конкурсі, виконавши українські народні пісні «Зашуміли сосни», «Ой вербо, вербо…», «Гай зелененький». Усі витрати, пов’язані з фестивалем, взяв на себе Петро Іванович. Слід зазначити, що завдяки його постійній фінансовій підтримці та активній культурній позиції, Розвазький хор виступав у багатьох містах України і навіть за кордоном, зокрема, у Франції, Білорусі, Польщі.

Отож, вітаємо аматорський хоровий колектив с. Розваж з підтвердженням звання «народного» та з почесним призовим місцем, яке засвідчує не лише високий рівень підготовки колективу, а й щиру любов до української народної пісні. Дякуємо, що гідно представляєте та прославляєте рідну Острожчину!

Євгенія ПОЛІЩУК

№ 25 від 20 червня 2015 р. Категория: Культура і мистецтво | Просмотров: 360 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 1.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]