Вівторок

23.04.2019

21:18

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Розвиваємо таланти, долучаючи дітей до мистецтва

Вже стало гарною традицією проводити свято «Юні таланти» в стінах Острозького НВК «Школа І – ІІІ ст. – гімназія».Ось і в цьому році 17 жовтня учні 1 – 4 класів, класоводи та батьки стали свідками народження нових «зірок» та «зірочок».

Зі сцени актової зали гімназії пролунали пісні «У нас на Україні» у виконанні учня 1-А класу Федора Лозюка, «Розкажу про Україну» (виконала учениця 2-Б класу Анжеліка Вольська).

Вірші про своє нове життя прочитали учні 1-Б класу (Анна Волошина, Владислав Тоненчук, Дарія Власенко, Денис Власов).

Вихованці музичної школи (керівник Сергій Бережнюк) Олександр Колодяжний (3-Б клас), Віктор Замашнюк (3-Б клас) та Денис Кобилянський (4-Б клас) порадували глядачів виконанням творів на фортепіано та трубі.

Жарти і сміх продовжують наше життя. Під час свята ми послухали жартівливі твори у виконанні учнів 4-А класу (Вікторія Бойко, Максим Харчук, Даниїл Максимчук, Вікторія Квасюк, Ігор Малеванчук). А найбільші овації глядачі подарували Ернесту Білошкурському, який прочитав гумореску Павла Глазового «Краса і сила».

Танець – найбільш хвилюючий і найбільш прекрасний зі всіх видів мистецтва, оскільки він не просто є відображенням життя, а самим життям. Хореографічні композиції «Дзвінок» (керівник Т. О. Матвійчук) у виконанні учнів 3 – 4 класів та «Ча-ча-ча» (керівник В. В. Ганчарук) у виконанні дівчат 2-А класу Анастасії Семьонової та Катерини Мосніцької подарували присутнім яскраві враження та позитивні емоції.

Завершилося свято піснею «Ми діти твої, Україно» у виконанні вокального гуртка (керівник Н. Ярмолович).

Ми вдячні організаторам свята – класоводам Т. В. Киричук (3-А клас) та О. Г. Чумак (3-Б клас), а також класоводам усіх початкових класів за підготовку та проведення чудового свята.

Бажаємо нашим юним талантам творчого розвитку.

Майбутнє світле і прекрасне!
Ідіть до нього, мрійте про нього,
Трудіться для нього,
І воно обов’язково настане!

Ольга БЛИЗНЯК,
голова батьківського комітету 3-А класу Острозького НВК «Школа І-ІІІст. – гімназія»

№44 від 24 жовтня 2014 р. Категория: Освіта і виховання | Просмотров: 209 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]