П'ятниця

19.04.2019

09:19

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Рух заради здоров’я
В Острозькому психоневрологічному інтернаті 7 серпня було проведено спартакіаду серед підопічних закладу під назвою "Рух заради здоров’я”.  

Цей захід було організовано та проведено департаментом соціального захисту населення облдержадміністрації, комунальним закладом "Обласний центр фізичного здоров’я населення "Спорт для всіх” Рівненської обласної ради, обласним центром інвалідного спорту "Інваспорт”, Рівненською обласною організацією профспілки працівників соціальної сфери України та адміністрацією Острозького психоневрологічного інтернату.

Метою проведення спартакіади "Рух заради здоров’я” було широке залучення підопічних інтернату до активного проведення дозвілля, пропаганди фізичної культури, спорту та здорового способу життя, заохочення різних за віком людей до занять оздоровчою фізичною культурою.

Представниками "Обласного центру фізичного здоров’я населення "Спорт для всіх” Рівненської обласної ради було представлено 4 спортивних естафети. Змагалися 17 осіб. Кожен з учасників мав відповідну форму (спортивні костюми літнього варіанту, кепки двох кольорів: рожевого та салатового).

На спеціально відведеній території закладу було розставлено фішки. Учасники уважно слухали суддів та ретельно виконували всі вказані інструкції щодо спортивних естафет. Панувала невимушена, дружня атмосфера, учасники та їх друзі активно підтримували один одного.

Після проведених естафет організаторами заходу було підбито підсумки та визначено переможців змагань. Їх оголосили, коли усі учасники вишикувались. Кращим спортсменам було вручено дипломи та солодкі подарунки. Підопічні залишилися задоволені та радісно вітали один одного із вдалим проведенням спартакіади. Адміністрація вважає, що проведення подібних заходів позитивно впливає на підопічних, є хорошим методом пропаганди здорового способу життя, також сприяє активному проведенню вільного часу мешканців інтернату та їх зайнятості, а також організації дозвілля.

Оксана ГРУБЮК, працівник інтернату
Просмотров: 428 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]