Субота

20.04.2019

07:16

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Руслана відвідала Острозьку академію

Минулого тижня відома українська співачка, переможниця Євробачення-2004, активна громадська діячка Руслана Лижичко завітала до Національного університету «Острозька академія». Це був її другий візит до Острога, вперше артистка побувала тут ще в 2006 році. 

Темою візиту Руслани Лижичко стало обговорення з керівництвом закладу ролі волонтерської журналістики у формуванні позитивного іміджу України на міжнародному рівні.

– Ми приїхали долучити Острозьку академію до робочої групи та ініціативи «Стратегія та імідж України», оскільки це надзвичайно глобальна тема і потребує значних ресурсів. Крім того, Острозька академія має свою школу і традицію. Це – величезний інтелектуальний ресурс. Зустріч розпочалася о 9 ранку. Ми активно працювали до 12:00. Наша ініціатива була дуже позитивно сприйнята ректором, і ми домовилися про співпрацю. Сьогодні ми досягли домовленостей по цілому ряду заходів, які ми будемо проводити, – розповіла про свій візит Руслана у соціальній мережі Facebook.

Неабиякі враження справила на співачку бібліотека університету.

– Я була шокована, побачивши у бібліотеці Острозької академії середньовічний мадригал. Це вказує на те, що у свій час це був надзвичайно розвинений культурно-духовний центр. Мадригал – це один з музично-поетичних пісенних жанрів епохи Відродження. Знайти мадригал – це на рівні віднаходження унікальних історичних цінностей. Я попросила взяти копію, щоби попрацювати з ним.

Подібні зустрічі зі студентами Руслана проводить по всій Україні. Таким чином співачка продовжує об’єднувати українську молодь, аби кожен українець чітко усвідомлював свою відповідальність за імідж країни на світовій арені. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Євгенія ПОЛІЩУК

 
№ 2 від 10 січня 2015 р. Категория: Острозька академія | Просмотров: 254 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 5.0/2
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]