Середа

24.04.2019

15:26

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Садили деревця, плекаючи любов до природи

Кажуть, що людина за своє життя повинна посадити дерево, побудувати будинок і виростити дитину. З метою створення у нашому дошкільному закладі здоров’язбережувального освітнього простору шляхом формування в дошкільнят екологічної вихованості, становлення екологічного світогляду, гуманної взаємодії з природним довкіллям, формування уявлень про необхідність дбайливого та свідомого ставлення до природи, в Острозькому дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) №1 «Ромашка» впродовж квітня реалізовувався екологічний проект «Посади деревце». 

У ньому взяли участь вихованці усіх вікових груп, вихователі, батьки. Діти, разом з дорослими заздалегідь обдумали, яке деревце доречно посадити на певній ділянці, адже у дитячому садку облаштовано екологічну стежину з куточками лісу, саду, березового гаю, городу, лікарських рослин, водойми тощо. Малюки дізналися про умови, необхідні для росту плодових дерев, про догляд за ними, про користь фруктів.

Дошкільнята із захопленням вибирали місце, де ростиме деревце та спільно з вихователями садили молоденькі яблуньки, вишеньки, абрикоси, сливи.

Хочеться вірити, що ці дітлахи ніколи не обламуватимуть на деревах живі гілки, не будуть калічити кущі.

Отже, перше дерево у своєму житті малята вже посадили. А якою прекрасною стане наша Земля, якщо кожна людина зробить те саме — посадить одне дерево, а ще краще — два або три!

Адміністрація закладу дякує батькам вихованців за допомогу у проведенні важливої і потрібної акції «Посади деревце».

Лариса ЧЕРНІЙ,
вихователь-методист Острозького ДНЗ (ясла-садок) № 1 «Ромашка»

№ 19 від 8 травня 2015 р. Категория: Освіта і виховання | Просмотров: 182 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]