Неділя

21.04.2019

17:57

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Самоврядування: учнівське та студентське
Самоврядування – креативне явище в Острозькому НВК «Школа І–ІІІ ст. – гімназія». У ньому задіяні творчі та активні учні школи. Ми – юна гордість закладу, тому прагнемо перейняти досвід старшого покоління. Саме тому в нашій Альма-матері відбувся круглий стіл на тему «Самоврядування: учнівське та студентське», на якому були присутні лідери учнівського самоврядування та студенти-активісти НаУ «ОА». Метою зібрання було ознайомлення з роботою самоврядування братства спудеїв та учнівської ради «Перспектива» ОНВК.

Під час заходу волонтери НУ «ОА» презентували спільний проект «Навчальний заклад: від минулого до майбутнього». Нам, лідерам учнівського самоврядування, було цікаво на хвилинку поринути у світ історії Острозької академії та ототожнити її з сучасністю. Натомість, ми розповіли про свій заклад та діяльність самоврядування в ньому, а також поділились планами на майбутнє.

Спудеї, в свою чергу, дали корисні поради і настанови щодо подальшої діяльності. Завзятість та креативність студентів зацікавила нас, як лідерів учнівського самоврядування. Ми охоче сподіваємось на подальшу співпрацю між лідерами навчальних закладів.

Софія ЗОРЯ, учениця 9-А класу ОНВК, голова комітету інформації учнівського самоврядування
Просмотров: 288 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]