П'ятниця

19.04.2019

17:59

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Сандомир передав допомогу воїнам АТО

Нещодавно делегація від Острожчини у складі секретаря Острозької міської ради Миколи Добровольського, голови Острозької райдержадміністрації Віталія Ундіра, історика-краєзнавця Миколи Бендюка та голови СГПП «Розвазьке» Петра Ягодки перебувала з робочим візитом в польському місті-побратимі – Сандомирі. 

Ми вже писали про останній візит представників міської влади до Польщі, в ході якого було обговорено можливість майбутньої співпраці польських та острозьких підприємців. Також тоді Віталій Ундір та Микола Добровольський передали бургомістру Сандомира та старості Сандомирського повіту спільного листа від міської ради і громадської організації «Покрова» зі списком речей, які сьогодні найбільш необхідні для бійців з Острога та Острозького району, що перебувають в зоні АТО.

Отож, попередній робочий візит виявився результативним. Місто-побратим виконало свою обіцянку та підготувало допомогу нашим бійцям. Поляки передали на Острожчину три дизелі-генератори, форму, тактичні ліхтарики та іншу необхідну військову амуніцію. Також представники делегації взяли участь у міжнародній конференції «Експортний потенціал виробників овочів та фруктів Сандомирського краю». Було обговорено ряд актуальних питань поглиблення та розширення міжрегіонального співробітництва в економічній, інвестиційній сферах. За словами голови ОРДА, сандомирські підприємці спільно з банками готові фінансувати наших підприємців, які ладні були б зайнятися імпортом польських яблук.

Євгенія ПОЛІЩУК

№ 21 від 23 травня 2015 р. Категория: Акції і громадське життя міста | Просмотров: 222 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]