Четвер

18.04.2019

19:56

Серед кращих тенісистів
Десятого-одинадцятого листопада 2012 року в приміщенні облцентру «Інваспорт» проведено чемпіонат Рівненської області з настільного тенісу серед спортсменів з порушеннями опорно-рухового апарату та з вадами слуху. Метою змагань є залучення інвалідів до активних занять фізичною культурою та спортом, пропаганда здорового способу життя, подальший розвиток та популяризація настільного тенісу, виявлення кращих спортсменів для формування збірних команд області, участь у кубках, чемпіонатах України.

Участь в заході приймало більше 50 спортсменів, серед яких двоє з м. Острог, відвідувачі підліткового  клубу «Надія» Юрій Білошкурник та Костянтин Мельник.

Змагання проводились згідно правил та норм Міжнародної Федерації настільного тенісу, в особистому заліку, окремо серед чоловіків та жінок, по назологіях та у класах.

Острожани достойно показали свої здібності з настільного тенісу, але до фіналу дійшов лише Юрій Білошкурник та виборов серед спортсменів з наслідками ДЦП 2 місце у чемпіонаті Рівненської області серед спортсменів з порушеннями опорно-рухового апарату та з вадами слуху. А Костянтин Мельник зайняв 14 місце серед 18. Зауважу, що це його перші обласні змагання з настільного тенісу.

Вітаю з чудовими результатами в обласних змаганнях та маю надію на успішний старт в подальших змаганнях з настільного тенісу!

Іванна СЕРЕДЮК, керівник підліткового клубу «Надія»
Просмотров: 278 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 4.0/1