Четвер

25.04.2019

00:50

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Серед лідерів – військовий ліцей
Двадцять перше століття – це становлення та розвиток інноваційних суспільств, у яких виробництво, впровадження та здатність до інновацій стає невід’ємною частиною культури, способом життя суспільства і розвитку його демократичних засад. Інноваційне суспільство передбачає розвинуте лідерство його громадян, бо у всіх суспільних сферах їм необхідно йти на крок попереду, усвідомлювати потреби змін та бажати їх здійснювати.  

Щоб виховати конкурентноздатну особистість, що вміє генерувати нові ідеї, приймати нестандартні рішення, володіє комунікативною культурою, може успішно презентувати себе на ринку праці, навчальний заклад теж не може стояти на місці. Він повинен розвиватися, втілювати у життя нові освітні ідеї, вибудовувати свою стратегію розвитку. Саме таким шляхом іде комунальний заклад «Острозький обласний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою» Рівненської обласної ради, який є активним учасником Програми інноваційного розвитку загальноосвітніх навчальних закладів «Школи-новатори».

Нещодавно у Києві проходила п’ята Національна виставка-презентація «Інноватика в сучасній освіті», що проводилася в столичному виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза». В ній брали участь 800 навчальних закладів України. Диплом ІІ-го ступеня та срібну медаль отримав наш ліцей-інтернат за представлену роботу в номінації «Інноваційний розвиток Шкіл майбутнього – стратегічний поступ української освіти».

Представляли заклад у столиці командир другої роти, підполковник Ігор Анатолійович Тимощук та вчитель фізики Олексій Михайлович Смалюк. Після виставки вони поділилися своїми враженнями з педагогічним колективом. Як зазначив Ігор Анатолійович, людина творча, креативна, справжній педагог-новатор, такі заходи необхідні і повинні проводитись якнайчастіше. Адже учасники під час конференцій та семінарів, які проходили в рамках виставки, мають змогу обмінятися досвідом, знайти однодумців, а також представити широкому загалу свої навчальні заклади і здобутки.

Надія СЕМЕНЮК,
заступник начальника з навчальної роботи КЗ «Острозький обласний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою» Рівненської облради
№48 від 30 листопада 2013 р. Категория: Освіта і виховання | Просмотров: 258 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]