Субота

20.04.2019

20:07

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Шахами в місті опікуватиметься федерація
Нещодавно у нашому місті засновано громадську організацію «Острозька міська шахово-шашкова федерація». Її засновники кажуть, що вона опікуватиметься організацією змагань із найінтелектуальніших видів спорту, дбатиме про підготовку юних шахістів та шашкістів, візьме на свої плечі інші турботи по їх розвитку в місті.

Ініціатива створення федерації йшла від шанувальників цих видів спорту, які прагнуть до об’єднання, а також більшої популяризації шахів і шашок у місті, організації змагань та турнірів. Їх підтримав відділ сім’ї, молоді та спорту виконкому Острозької міської ради. Для заснування організації був створений оргкомітет, який підготував необхідні документи для реєстрації. Їх подали до міської ради. На засіданні міськвиконкому вони були розглянуті і погоджені.

На перших зборах федерації було затверджено кандидатуру Президента, який буде займатися поточними справами, а також обрано Почесного Президента. Ними стали, відповідно, Сергій Алєксєєнко та Григорій Аршинов. Крім того, було затверджено Статут ГО «Острозька міська шахово-шашкова федерація» та обрано контрольно-ревізійну комісію. Рішення про заступників було домовлено прийняти пізніше, коли в результаті роботи стане зрозуміло скільки осіб має бути в керівництві.

– Сподіваємося, що створення міської федерації стане доленосною подією у розвитку шахів і шашок у нашому місті, – розповідає щойнообраний Президент Сергій Алєксєєнко. – До своєї роботи ми будемо залучати небайдужих до шашок і шахів людей, організовувати клуби і секції, де будуть навчатися юні шахісти і шашкісти, вивчати їх історію і сьогодення цих видів спорту, популяризовуватимемо здоровий спосіб життя. Сподіваємося на пожвавлення життя у місті в цій царині.

Іван ПАВЛІВ
Просмотров: 409 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 5.0/2
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]