П'ятниця

26.04.2019

17:02

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Шануй батька й матір своїх ...

Це одна із заповідей Господніх, яка повинна дотримуватися людьми. Адже, як сказав Бог: «Шануй батька й матір своїх і добре тобі буде, і довго будеш жити на землі», залежить від самих людей благополуччя і щастя на землі. Під такою назвою була проведена виховна година у ДПТНЗ «Острозьке ВПУ» вихователем Русланою Лукащук для учнів гуртожитку. 

Метою такої години було виховувати почуття любові і щирої поваги дітей до своїх батьків, нести відповідальність за свої вчинки, бажання підтримувати добру славу і честь сім’ї.

Багато теплих слів було розказано про батьків: їх турботу і теплоту, безмежну і безкорисливу любов. Також прочитано вірші і проспівано пісні. Наведено багато прикладів синівської любові та прочитано одну історію про зречення рідної матері – простої сільської жінки сином, та згодом він був покараний раптовою смертю.

Наприкінці виховної години прочитано молитву за батьків.

Повчальні і щирі слова були сказані вихователем про те, як треба шанувати батьків та цінувати любов і працю їх: «Ким би ви не стали і скільки б вам не було літ, для матері і батька ви завжди залишаєтеся синами і дочками. Пам’ятайте, любіть своїх батьків, будьте вдячні їм, шануйте їх і тоді, як сам Бог сказав: «Буде добре вам і будете довго жити на землі».

І завершилась виховна година словами вихователя: «Я хочу подякувати вашим батькам за те, що вони вас виростили і дали вам життя, допомагають у навчанні. А вам, дорогі діти, не забувати своїх батьків, родин і наставників. І з гордістю продовжувати свій рід».

Руслана ЛУКАЩУК,
вихователь ДПТНЗ «Острозьке ВПУ»

№52 від 20 грудня 2014 р. Категория: Освіта і виховання | Просмотров: 206 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]