Середа

24.04.2019

19:00

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Шануючи ветеранів
День партизанської слави – особливе свято для нашого регіону, оскільки основні події партизанської боротьби відбувалися саме у Рівненській та Волинській областях. Аби ще раз добрим словом і увагою вшанувати колишніх партизанів, які мешкають в Острозі, в п’ятницю, 21 вересня, до них завітали представники влади.

На жаль, роки не додають здоров’я і сил, забираючи з життя тих, хто творив історію. Рідіють ряди ветеранів і в Острозі сьогодні залишились лише 3 колишніх партизани: Василь Олександрович Захаревич, інвалад війни ІІ групи, учасник бойових дій, який воював у з’єднанні Одухи; Михайло Сун-Юн-Син, інвалід війни І групи, член партизанського загону імені Чапаєва; Костянтин Степанович Герасько, інвалід війни ІІ групи, який воював в партизанському загоні імені Щорса. Їх і відвідали учора заступник міського голови Ольга Логвін, директор міського терцентру соціального обслуговування Олена Грищук та голова міської ветеранської організації Михайло Асташенко.

Ветеранам передали вітання від міського голови Олександра Шикера зі словами вдячності за героїчне минуле, втрачене здоров’я заради нашого мирного сьогодення. Разом із добрими словами колишнім партизанам вручили продуктові пакети, які спонсорували приватні підприємці Ольга Матвєєва та Людмила Хомій (магазин «Колорит»), Тетяна Вільбовець (магазин «Троянда»).

Наша увага, шана, пам’ять – ось усе, що потрібно сьогодні колишнім партизанам, мужнім визволителям, патріотизмом яких пишаємось сьогодні.

Олена ТОЛОЧИК
Просмотров: 286 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]