Середа

24.04.2019

15:30

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Шашки – гра для інтелектуалів
Чотирнадцятого березня 2013 року відділом з питань сім’ї, молоді та спорту Острозького міськвиконкому разом з КЗ Рівненської обласної ради Обласним центром з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» в підлітковому клубі за місцем проживання «Надія» проведено змагання з шашок між відвідувачами клубу. Участь приймали 9 спортсменів-інвалідів та 16 дітей, які відвідують підлітковий клуб «Надія».  

Змагання проводились з метою підведення підсумків навчально-тренувальної та спортивної роботи в підлітковому клубі «Надія», підвищення майстерності шашкістів, відбору кращих для участі в обласних змаганнях, популяризації та подальшої пропаганди шашок в м. Острозі.

Турнір видався захоплюючим. В кожній партії боротьба точилася до останнього, що в кінцевому підсумку втілилося у велику кількість нічиїх. Перед останнім туром шість учасників серед двох команд (спортсмени-інваліди та молодь м. Острога) претендували на перемогу у турнірі.

В підсумку переможцем змагань серед молоді міста став Олексій Коваль. Друге місце виборов Микола Семенюк, а третє – Володимир Іванов.

Напруженість і відповідальність за результат відчувалися і серед спортсменів-інвалідів. До останнього туру поєдинку, навіть до завершення останньої партії, не було відомо імен призерів змагань.

Кожен тур приносив несподівані результати, що відчутно змінювало становище учасників. Із самого початку змагань лідерство захопив Олег Король (с. Оженин), але поразка від Юрія Білошкурника та Сергія Якушенка «відкинули» його на третє місце, тому переможцем змагань став Юрій Білошкурник (жодної поразки), а друге місце посів Сергій Якушенко.

Переможців спортсменів-інвалідів нагороджено грамотами та медалями облцентру «Інваспорт», а молодь
м. Острога нагороджено грамотами начальника відділу з питань сім’ї, молоді та спорту Острозького міськвиконкому.

Іванна СЕРЕДЮК, керівник підліткового клубу «Надія»
№12 від 23 березня 2013 р. Категория: Фізкультура і спорт | Просмотров: 287 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]