П'ятниця

24.05.2019

15:51

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Щасливі діти – щаслива матір
Звеличимо жінку – Матір, чия любов не знає перешкод, чиєю груддю викоханий весь світ! Все прекрасне в людині – від променів сонця і від молока Матері, ось що насичує нас любов'ю до життя!
(Максим Горький)

П’ятнадцятого жовтня Галині Іванівні Мединській, мамі 6-ох дітей і вже 7-ох онуків виповниться 60 років. Вона не жаліється на труднощі їх виховання, радіє, що зараз може бути їм корисною. А ще Галина Іванівна цікавиться політикою, любить політичні ток-шоу і активна в період виборів.

Родом з Дерманя, жінка закінчила культосвітнє училище, познайомилася з майбутнім чоловіком Іваном, який мешкав у Розважі. Галина Іванівна все життя працювала в бібліотеках – Грозові, Вельбівному. Чоловік – електрик за спеціальністю, спочатку трудився на Острозькому шиноремонтному заводі, згодом і на інших роботах. Одружившись, вони почали будівництво своєї хати на вулиці Тітова в Острозі.

– Будувалися самі, без підтримки батьків – ні його, ні мої нам допомогти не могли. Тому спорудження хати було дуже довгим, – згадує Галина Іванівна. – Левова частка роботи лягла на плечі Івана. Він завжди був хорошим господарем.

Першим в сім’ї Мединських народився Юра, потім Інна, Ваня, Катя, Таня і наймолодший Віталик у 1995 році. Трьох старших виховувати допомагала жінці її бабуся. Згодом вже старші доглядали менших. Діти росли слухняними і здоровими. Галина Іванівна згадує, що йдучи на роботу, їжу залишала дітям на табуретці. Згодом дівчатка навчилися готувати, особливо полюбляли пекти торти. Сміючись, жінка згадує, що на початку тими кулінарними «шедеврами» і свині ласували…

Сім’я тримала 50 соток городу, і діти трудилися, допомагаючи батькам. Згадує жінка, як в період після розвалу Союзу поїхала за товаром до Польщі, і довелося там на митниці тиждень простояти. В той час Інночці було 12 і вона залишилась за старшу.

– Ми повернулись напередодні Паски, – продовжує жінка. – Інна показує мені, які у неї руки потріскані, але з дітьми все в порядку. Тоді я мусила цілу ніч працювати, аби надолужити упущене…

Діти Івана та Галини Мединських здобули вищу освіту: Юра в академії МВС, Інна в Львівському аграрному університеті, Катя і Таня – в Острозькій академії. Разом із батьками зараз живуть Катя з чоловіком і онуком Максимом, Таня, закінчує 11 клас Віталик. Не без гордості багатодітна мама розповідає, що їй найбільше допомагає Інна, яка мешкає з чоловіком у Москві. Кличе маму до себе в гості, аби та з онуками побула. А мама ще має сили допомогти Юрі і Вані, які мешкають із сім’ями окремо.­

– Раніше легше було дітей піднімати, бо була стабільність і робота, – розмірковує Галина Іванівна. – Ми з чоловіком тримали господарство, здали биків – заробили на машину, а потім ота реформа, як кажуть, з’їла усі наші заощадження.

Вітати маму з 8 Березням, Днем народження – це традиція, яка збирає дітей у батьківському домі. Але для неї найбільша радість, коли діти добре живуть. Щасливі діти – щаслива і ненька. Галина Іванівна каже, що вона щаслива жінка.

– Мама ніколи нас не била, ми завжди допомагали їй по господарству, і до праці вона нас заохочувала, – згадує донька Таня.

– Для нас мама завжди була хорошим порадником, – ділиться Катя. – Коли я познайомилась з майбутнім чоловіком, вона придивилась, сказала, що хлопець хороший і щоб заміж виходи­ла.

Галина Іванівна зізнається, що десь відпочивати з дітьми ніколи не їздила – не було на це часу. А ось зараз політи­кою і політичними ток-шоу по телевізору цікавиться. Любить «Свободу» Савіка Шустера, «Свободу слова» Анд­рія Куликова. Завжди була активним виборцем і навіть агітатором.

Олена ТОЛОЧИК
Просмотров: 414 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]