Субота

20.04.2019

19:16

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Щасливі родини з усмішкою дитини
Завершилось літо і разом з ним закінчився наш фотоконкурс «Усмішка дитини – щастя родини», який розпочався напередодні Міжнародного дня захисту дітей. У понеділок ми підбили його підсумки і привітали переможців.

Що може бути приємніше і радісніше, ніж дитина, яка усміхається? Не побоюсь стверджувати, що без дитячого сміху сім’я не зовсім повноцінна. Тому редакція і вирішила «підсолодити» життя собі і своїм читачам дитячими посмішками, оголошуючи цей фотоконкурс.

Нам приємно відзначити, що активність у ньому була надзвичайно висока. У ньому взяли участь 46 учасників. При цьому щасливі батьки, бабусі і дідусі надсилали, приносили нам цілі фотосесії своїх чад у різному віці. Тому уявіть як важко було визначити переможця у цьому розмаїтті оригінальних та цікавих усмішок! Зважаючи на це, разом з нашим спонсором – приватним підприємцем Олександром Олішевським і відділенням «Нової пошти» в Острозі ми вирішили не обмежуватись лише одним головним призом.

Отож, його отримала Лілія Марцун – мама Ані Марцун, за оригінальний ракурс фото – у каст­рулі. Ще раз публікуємо його.

Заохочувальні призи від спонсора – набори для малювання і розвитку творчості отримали Євгеній Шепелюк, тато Катрусі Шепелюк та Ірина Сіліванова, яка надіслала фото маленького швагра Іллюшки Сіліванова – наша перша учасниця конкурсу.

Оскільки фото цих трьох учасників значно підсолодило життя редакції, то і ми вирішили віддячити їм тим же – солодкими подарунками. Тим часом наші призери розповіли, що фото дітей робили не спеціально, це випадково і вдало зафіксовані моменти їх життя. Так, 4-річна Аня Марцун сама залізла в каструлю, коли закривались помідори, посмішка Каті Шепелюк – татова удача. До речі, Катя, яка відві­дує дитсадок «Ромашка», любить малювати і вже виграла цьогорічний конкурс малюнків від ХАЕС як наймолодша учасниця.

Вітаючи гостей редакції, приватний підприємець Олександр Олішевський щиро подякував усім учасникам за участь в ньому. Відзначив, що компанія «Нова пошта» – це не лише витрати на рекламу, а витрати з позитивом.

– Нам важливо було активізувати острожан і, зокрема, учасників конкурсу у пошуках найкращих моментів сімейного життя. Спасибі усім за активність, за гарні фото, усмішки, які дарують діти, – сказав Олександр Валентинович і вручив «передачі» з «Нової пошти» присутнім учасникам конкурсу.

Вони, в свою чергу, подякували за призи, висловили свою думку про газету і побажання, які редакція обов’язково прийме до уваги.

Заохочувальні призи від редакції – передплату на І півріччя 2013 року отримують фотографії Ані Кичалюк та Вікторії Марчук і Діми Мацієвського. Їх авторів просимо зателефонувати в редакцію.

Ще раз дякуємо усім учасникам конкурсу за активність, любов до своїх дітей, увагу до газети і небайдужість. Удачі вам, сімейного затишку і щастя в родинах. Хай радують вас діти і дарують лише приємні сюрпризи!

Олена ТОЛОЧИК
Просмотров: 390 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]