Вівторок

23.04.2019

05:33

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Ще одна мить молодого життя

Найбільша перевага молодості – в амбіціях та бажанні перевернути весь світ. Ми можемо займатись іншими справами, коли слід вчитися чи працювати. Ми одночасно будуємо плани на життя і відпочиваємо тижнями з друзями. Іноді забуваємо про все та всіх і втрачаємо голову, бо закохалися. Усе це не логічно, але так нам, молодим, властиво. Хтось називає нас втраченим поколінням, а хтось вірить у нас, як ніколи. Тому щороку, наприкінці червня, ми збираємось разом, аби відзначити День молоді. Цей рік не став винятком і також подарував свято молоді Острожчини, яке відбулось у суботу, 27 червня.

  

Розпочалися святкування зі спортивно-ігрової програми на центральній площі міста. Енергійна та запальна ведуча Іванна Середюк відразу оголосила, що на всіх діток, окрім розваг, ігор та змагань, чекає багато-багато подарунків. Це неабияк надихнуло учасників і вони наввипередки брали участь в усіх конкурсах. Для цього їм довелося якомога швидше перейти «болото» на двох картонках-купинах, поскакати на скакалці як самому, так і в парі з другом, потанцювати у конкурсі «Лімба», перейти під канатом, який щоразу опускався нижче, не торкнувшись його, та найшвидше з-поміж інших випити півлітра солодкої води. Веселі спортивні змагання провів директор центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді міськвиконкому Олександр Юрчук. А начальник відділу культури та туризму виконкому Острозької міськради Ольга Лозюк підготувала для дітей та молоді цікаву вікторину до Дня Конституції України. Як і обіцяла ведуча, усі учасники конкурсів отримали подарунки. Під час спортивно-ігрової програми усі охочі мали змогу спробувати себе в ролі снайпера і за найкраще попадання отримати приз. Проводив цей вид змагань Дмитро Білюк. Також того дня були нагороджені переможці змагань із настільного тенісу, які відбулись між відвідувачами підліткового клубу за місцем проживання «Надія» з нагоди Дня молоді. Призерів – Тетяну Гудкову, Юрія Лещика та Марину Васильчук нагородила грамотами, медалями та подарунками начальник відділу сім’ї, молоді та спорту виконкому Острозької міськради Ірина Волянюк.­

 

Після спортивно-ігрової програми розпочались святкові заходи за сприяння управління у справах молоді та спорту Рівненської ОДА. Привітати нашу молодь зі святом приїхало чимало рівненських колективів. Веселий настрій та море сміху подарували присутнім виступи молодіжних збірних Рівненських КВН-команд «Салат Нєжность», «Інші діти», «Збірна Ювілейного», а також виступ колективу учасників телепроекту «Західна ліга сміху» команди Полтава-Рівне «Манхеттен». Високу хореографію продемонстрували дівчатка з танцювального колективу «No name». Слід зазначити, що на такому ж високому рівні виступили і наші острозькі діти – учасники спортивно-танцювального клубу «Реверс», які щоразу радують своїми хореографічними вміннями та харизмою. Прекрасні музичні композиції подарував присутнім, як завжди, неперевершений Назарій Халанчук. І чи не найбільше емоцій та захоплень викликав виступ велотреалістів «Ендорфін-шоу». Молоді хлопці на велосипедах витворяли на площі екстремальні та небезпечні трюки, залучивши для свого виступу навіть острожан, через яких різними способами з «великом» в руках перестрибували. Упродовж всієї програми кількість людей на площі лише зростала. Розважав та «запалював» публіку талановитий ведучий Віталій Козачок. А ввечері, по завершенню всіх заходів, на жителів та гостей міста чекала святкова дискотека.

Євгенія ПОЛІЩУК

 

 

 

 

 

 

 

 

№27 від 4 липня 2015 р. Категория: Події | Просмотров: 228 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]