П'ятниця

26.04.2019

16:49

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Щирі вітання та продуктивна праця
Двадцять дев'ятого березня відбулася чергова, тридцять п’ята сесія Острозької міської ради. Їй, традиційно, передували засідання постійних депутатських комісій і фракцій, де обговорювали всі питання порядку денного. У підсумку депутати працювали продуктивно і ефективно. Всі рішення були прийняті оперативно і одноголосно.   

Відкрив сесію міський голова Олександр Шикер. Оголосивши про кворум, він привітав із Днем народження депутатів, які відзначили свої дні народження у березні – Ларису Мініч, Любов Тимчук, Григорія Аршинова та Аллу Параницю. Також було озвучено вітання від депутатів міськради, виконкому, міського голови та вручено подарунок депутату Олександру Корнійчуку та головному редактору газети «Замкова гора» Олені Корнійчук з нагоди народження у них сина.

До 22 питань порядку денного (див. розпорядження міського голови у №11 від 16 березня) депутати запропонували внести ще 4 питання – про зміну статусу пам’ятки садово-паркового мистецтва місцевого значення «Острозький»; про ініціювання створення місцевої асоціації органів місцевого самоврядування «Шлях Гедиміновичів»; про затвердження статуту Острозької ЗОШ І-ІІІ ст. № 3. Після інформаційних повідомлень голів профільних комісій, короткого обговорення, уточнень, внесення пропозицій та доповнень по всіх них було одностайно прийнято рішення.­

Найбільше уточнень та доповнень (зокрема і в назву документа) вніс перший заступник міського голови Віталій Ундір до питання про схвалення корпоративного проекту Острозької районної ради та Острозької міської ради «Острожчина туристична». Депутати зі всіма ними погодились і також одноголосно проголосували за нього.

Найбільше дискутувалося питання про затвердження заходів на 2013 рік до міської програми розвитку вулиць і доріг комунальної власності міста Острога на 2009-2014 роки. Депутат Борис Гловацький привернув увагу народних обранців до пунктів рішення, що стосуються поточного ремонту тротуарів міста та впорядкування схеми руху вулицями Островського і Яворницького, вимагав контролю виконання прийнятого депутатами рішення з боку міського голови, його заступника, а також звіту на засіданні профільної комісії міської ради про встановлення необхідних знаків у вказаному районі. В обговоренні питання брали участь начальник відділу містобудування, архітектури та ЖКГ Василь Мельник, заступник міського голови Василь Мацун, міський голова Олександр Шикер. У підсумку і за це, питання з доповненнями депутати проголосували одностайно.

До питання про затвердження переліку об’єктів, фінансування яких пропонується здійснювати в 2013 році за рахунок субвенцій із державного бюджету місцевим бюджетам та фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населенню, яке проживає на території зони спостереження Хмельницької АЕС в м. Острог, пояснення давав заступник міського голови Василь Мацун. Він зазначив, що, зокрема, планується здійснити реконструкцію каналізаційної мережі по вул. Городище, капітальний ремонт спортзалу Острозького НВК «Школа І– ІІІ ст. – гімназія», придбання засобів індивідуального захисту, ремонт захисних споруд цивільного захисту, капітальний ремонт дороги по вул. Огієнка та поточний ремонт котельні ЗОШ І-ІІІ ст. № 3.

Під час оголошення запитів депутата Ольгу Шевчук цікавила проблема функціонування в місті туалету та встановлення додаткових. Юрій Олексійчук вів мову про необхідність уніфікувати рух маршрутних таксі в Острозі, ефективне функціонування автостанції, встановлення розкладу руху транспорту. Депутат Лариса Бащук оголосила звернення громадян щодо облаштування тротуарів та пішохідних переходів по вул. Татарській, уточнення на вказівниках відстаней, зокрема, до Оженина, розміщення вказівника «Острог турис­тичний».

У «Різному» секретар міської ради оголосив положення про участь депутатів у обласній спартакіаді серед депутатів різних рівнів Рівненщини (футбол, настільний теніс, шахи, шашки, волейбол). Депутат Олександр Корнійчук у своїй репліці пропонував вдосконалювати форму роботи ОКП «Водоканал» зі споживачами. На завершення сесії міський голова звернув увагу народних обранців на те, щоб націлити людей на толоку перед пасхальними святами.

Іван ГЛУШМАН
№14 від 6 квітня 2013 р. Категория: Міська рада | Просмотров: 284 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]