П'ятниця

19.04.2019

09:18

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Що собі – те й людям
«Смачно, як вдома!» стає ближче до вас! Магазин з екологічно чистими продуктами, приготованими за бабусиними рецептами, про який ми писали раніше, переїхав у магазин «Ірина», за адресою: вул. Незалежності, 22.   

Тут, як і раніше, у асортименті м’ясні смаколики, печені в домашній печі, на дровах. У магазині ви завжди знайдете найсвіжіші домашні ковбаси, запечені кури, качки, індики, поросята, різноманітні паштети та закуски. Як і раніше, з приправ використовують лише сіль, перець, лавровий лист, мелені трави, а на прилавку, крім м’яса, бачимо домашні консервації. Та все ж асортимент магазину суттєво поповнився. У продажу з’явилось свіже м’ясо. Баранина, свинина – реберця, сало, філе. Новинками стали бринза, яка задля збереження смаку, як у давнину, знаходиться в розсолі, та завжди свіже козяче молоко. Поповнився також асортимент готових страв.

– Що їмо самі, те й продаємо людям, – каже пані Світлана, власниця магазину. – Ми хочемо, щоб люди мали змогу харчуватись здорово та смачно, навіть якщо не мають часу готувати. Саме тому ми відкрили ще й кафе «Смачно, як вдома!». Його асортимент постійно оновлюється, а свіжість та якість продуктів ми гарантуємо. Здоров’я клієнтів для нас – понад усе.

Пані Світлана запевняє, що асортимент поповнюватиметься постійно. Далі в планах – «здорові» кондитерські вироби, випічка. А поки господиня гостинно запрошує відвідати нове кафе та посмакувати домашніми стравами.

Тепер, крім приготованих невтомними руками власниці смаколиків, у «Смачно, як вдома!» ви можете придбати і звичайні, фабричні продукти. Все – задля зручності покупців. А на майбутнє у пані Світлани лишається мрія – замінити їх всі домашніми…
Просмотров: 217 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]