Субота

20.04.2019

19:29

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Що то було – попередження чи збіг обставин?

Ще у вівторок, 14 квітня, здавалось, що головною подією минулого тижня буде святкування Воскресіння Христового та ті, можливо, навіть містичні події, які трапились у неділю та наступними днями в клятій москалії. В мережі Інтернет активно поширювалася інформація, що під час пасхального богослужіння, в нешанованого мною слуги антихриста кирила погасли свічки. А ще були світлини із зображенням тіні хреста на чолі сатани путіна. Не знаю, чи це оригінальне фото, чи чергова підробка, але дуже хочеться вірити, що то правда, і кровопивцю та його країну чекає відплата за їх страшні гріхи щодо України та всього світу і праведних людей. 

А потім поступала інформація, в основному, в соцмережах, про пожежі в Сибіру, загиблих там людей, потонулий російський траулер біля Канар,  прорив дамби біля Новоросійська і навіть велике виверження вулкану на Далекому Сході. Не берусь судити чи то правдива інформація чи ні, чи то кара Божа, чи збіг трагічних обставин, чи на цьому закінчаться біди клятої москалії, чи це вже початок Армагеддону. Час покаже, тим більше, що і в Україні не було тихо. Більше того, події у нас відсунули згадане вище, на мою думку, на другий план.

Так ось, у Києві впродовж кількох останніх днів сталися кілька резонансних вбивств регіоналів – екс-депутата Олега Калашникова і одіозного журналіста Олеся Бузини, а також засновника порталу «Обком» Сергія Сухобока. Версій причин злодіянь багато. Я схиляюся до думки, висловленої главою правління Центру прикладних політичних досліджень «Пента» Володимиром Фесенко. Він зазначив, що вбивства відбулись прямо перед «прямою лінією» антихриста путіна,н  і були ним використані для підтвердження тези про нібито політичний терор в Україні. Звісно, я не суддя, не провидець – можу і помилятись. Час покаже, кому вигідно, щоб в Україні проливалася кров і сльози, в тому числі й ворогів нашої країни.

Ще минулого тижня в Острозі, районі й області пройшов буревій, який завдав незначної шкоди господарству, а також було чути грім на Великдень; Порошенко призначив директором Антикорупційного бюро  Артема Ситника; ціни на нафту і курс гривні, то зростали, то падали; тривала АТО на Донбасі; не «дрімали» терористи і СБУ; в клятій москалії продовжували «маринувати» наших патріотів Савченко і Сєнцова. Як кажуть, спокій Україні та її громадянам, тільки сниться... 

Іван ГЛУШМАН

Просмотров: 191 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]