Понеділок

22.04.2019

03:09

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Щоб були патріотами і захисниками Батьківщини

Здавна ведеться, що чоловіки усіх континентів і народностей вважають за почесний обов’язок вміння і готовність стати на захист рідної Батьківщини. Надто, коли йдеться про нас, українців, нащадків вільних козаків. 

Сьогодні, мабуть, як ніколи, наша країна потребує захисників, лідерів, поводирів, тобто тих, хто не боїться у час скрути взяти на себе відповідальність, працювати на благо і боротися за свободу. І школа повинна закладати у свідомість молодого покоління бажання і можливість розвиватися фізично та інтелектуально не лише задля професійного та соціального самовизначення, але й задля того, щоби прислужитися Вітчизні і стати на захист її суверенності. Саме з цією метою тиждень з 1 по 5 грудня 2014 року присвячувався військово-патріотичному вихованню. В його рамках було проведено ряд заходів, котрі передбачали формування усвідомлення особистістю приналежності до української держави і народу, виховання громадянських якостей.

Вчителем предмета «Захист Вітчизни» Федором Гонтою організовано зустріч старшокласників з представником військового комісаріату майором Віктором Панчуком, а також проведено військово-спортивні змагання серед юнаків 10 – 11 класів, під час яких хлопці демонстрували стройову підготовку, вміння поводитись зі зброєю, елементи рукопашного бою та інші уміння і навички. Переможці визначалися на етапі одягання загальновійськового захисного комплекту (І місце – Іван Ліщук), розбирання і складання автомата Калашникова (Анатолій Романюк), спорядження магазину патронами (Іван Гурський), а також на влучність стрільби з пневматичної гвинтівки (Роман Ковальський). За підсумками конкурсу перемогу виборола команда 11-Б класу. Варто сказати, що усі старшокласники з великим захопленням брали участь у змаганнях, а це означає, що школа плекає достойних воїнів та захисників Батьківщини.

Серед учнів 7 – 8 класів проведено розважально-конкурсну програму «Лицар школи». Це було справжнє свято сміливості, інтелекту та дружньої підтримки. В рамках конкурсу учасники розповідали про себе, демонстрували таланти, вчилися говорити компліменти дівчатам, бути розвідниками, помічниками, тобто справжніми лицарями. Без сумніву, усі учасники змагалися гідно, а тому призерами стали всі: титул «Лицар глядацьких симпатій» та «Лицар елегантності» дістався учневі 7-В класу Владиславу Косовському, звання «Лицар ерудиції» одержав Валентин Гусар, «Лицарем креативності» став Олег Ясінський, а почесне право називатися «Віце-лицарем» та «Лицарем школи» журі присудило відповідно Артему Левчуку та Владиславу Зінчуку.

Під гаслом «Подаруй свято воїну АТО» у школі пройшла благодійна акція зі збору теплих речей, продуктів харчування для тих наших героїв-острожан, які зараз захищають Україну на сході. Понад 30 посилок з усякою всячиною наші учні передали волонтерам, щоб ті доставили їх бійцям з Острожчини. У посилках були не лише продукти та теплі речі, там були іконки, обереги, зроблені дитячими руками, малюнки та листи з побажаннями повернутися додому. Сподіваємося, вже невдовзі наші бійці отримають подарунки. Впевнені, для них це стане гарним подарунком до дня Святого Миколая, додасть віри у власні сили та підніме бойовий дух. А нам залишається і надалі підтримувати їх, вірити у перемогу і сподіватися на краще! Україна переможе! Слава героям!

Отож, користуючись нагодою, хочеться побажати педагогічному та учнівському колективам успіхів та патріотизму, який би не згасав впродовж усього життя. Важка доля спіткала сьогодні нашу Батьківщину, а тому нам не можна сидіти склавши руки. Ось чому наша школа приділяє значну увагу формуванню у школярів ціннісного ставлення до суспільства і держави. Адже наш педагогічний колектив переконаний: якщо буде світло в душі, буде краса в людини, якщо є краса в людини, буде гармонія в домі, якщо є гармонія в домі, буде порядок у нації, якщо є порядок у нації, буде мир у світі. І над цим треба працювати!

Катерина ДЕНИЩУК,
​педагог-організатор Острозької ЗОШ І – ІІІ ст. №1

№52 від 20 грудня 2014 р. Категория: Події | Просмотров: 247 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]