Четвер

25.04.2019

00:51

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Щоб був безпечним відпочинок
Стомившись від міста, його метушні, шуму та проблем, люди прагнуть знайти спокій на лоні природи. Дуже часто для свого відпочинку вони вибирають ліс або водоймивідпочиваючих . До них їдуть відпочивати поодинці, сім’ями, цілими групами. На жаль, доволі часто такі набіги закінчуються виникненням пожеж у лісах, а недотримання громадянами правил поведінки на воді, особливо під час купального сезону призводить до трагічних наслідків.

Більшість із людей, а особливо в спеку, люблять відпочивати біля водойм – весело проводити час. А чи завжди все виходить вдало?! Часто причинами трагедій є людська необережність, недбалість та недотримання правил поведінки на воді. Як говорить українське прислів’я: «Не знаєш броду, не лізь у воду».

З початку року на водних об’єктах Рівненської області виявлено загиблими 22 людини, з яких 1 дитина, а 9 загиблих із загальної кількості було виявлено вже з початку відкриття купального сезону.

Як свідчить статистика, більшість трагічних випадків стаються на місцях не відведених для масового відпочинку людей на воді. На жаль, особливо під час літньої пори відпочинку та оздоровлення школярів, діти також досить часто стають жертвами власної необізнаності. Батьки повинні розуміти, що влітку підростаюче покоління не знаходиться під наглядом вчителів в школі. Дитина як молодшого, так і старшого віку потребує особливої уваги під час відпочинку на водоймі. Перш за все, дітям необхідно нагадувати правила безпечної поведінки під час перебування на водних об’єктах: для молодших школярів – не ходити на річку без батьків та не пустувати у воді, для старших – не купатися самим у незнайомих місцях, у річках зі швидкою течією, не влаштовувати ігри у воді.

Найбільше занепокоєння у співробітників Управління Держтехногенбезпеки області викликають стихійні або так звані «дикі» пляжі на водоймах. Не дивлячись на те, що в таких місцях встановлюються попереджувальні таблички із забороною купатися, люди все ж нехтують застереженнями та наражають своє життя на небезпеку.

Пам’ятайте, що відпочинок на воді може не тільки приносити задоволення, але й закінчуватись трагічними наслідками, тому: не запливайте за огороджувальні буї; не пірнайте з містків, дамб, дерев, високих берегів; не розпивайте спиртні напої і не купайтеся в нетверезому стані, а також ні в якому разі не залишайте без нагляду дітей!

Будьте вкрай уважними та дотримуйтесь правил безпечної поведінки під час прогулянок у лісі, відпочинку на водоймищі та у побуті, а також під час використання відкритого вогню.

Шановні батьки! Навчайте своїх дітей правилам безпеки і не залишайте малечу без нагляду. Давайте разом зробимо так, щоб літній відпочинок залишив тільки приємні спогади та враження!

Андрій ХІМІЧ, управління Держтехногенбезпеки у Рівненській області
Просмотров: 294 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]