П'ятниця

24.05.2019

17:02

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Щоб діти не пустували з вогнем
Реалії сьогодення такі, що більшість батьків, аби задовольнити потреби сім`ї, змушені багато працювати і не приділяють достатньо уваги своїм дітям. В основі дитячих пустощів із вогнем лежить безмежна допитливість, наслідування дорослих, які щоденно користуються вогнем, відсутність страху перед можливою загибеллю.­

Діти, запам’ятайте, що вогонь – це смертельна небезпека, яка загрожує здоров’ю, життю людини. Щоб уникнути біди, слід пам`ятати, що дітям категорично заборонено:

– бавитися із сірниками, палити предмети у приміщеннях;

– переносити відкритий вогонь з одного місця на інше;

– запалювати легкозаймисті предмети чи рідини.

Шановні батьки!

Пояснюйте дітям небезпеку і наслідки гри з вогнем. Проводьте з дітьми цікаві і безпечні ігри. Зробіть все, щоб небезпечні ігри дітей з вогнем стали неможливими. Виховуйте у дітей навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, газом, водою, побутовою хімією, ліками. Пам’ятайте, що життя ваших дітей залежить лише від вас самих!

Богдан МІЩУК, начальник караулу СДПЧ-22 Острозького РВ ТУ МНС в Рівненській області
Просмотров: 300 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 1
1 patron  
Повністю згідний!! адже правила пожежної безпеки слід дотримуватись кожному, не залежно від вікової категорії, тим паче дітям, котрі попри всі можливі запобіжні засоби все ж знаходять спосіб розвести вогонь у найбільш непередбачуваних місцях)

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]