Четвер

18.04.2019

19:47

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Щоб гордитися і шанувати рідну мову

Щороку 9 листопада ми відзначаємо День української писемності та мови, вшановуючи дорогий духовний спадок – рідну мову, виплеканий, збережений і переданий нам нашими гордими та вільнолюбними предками. Святково і піднесено відбулося свято укра­їнської мови у Острозькому обласному ліцеї-­інтернаті з посиленою військово-фізичною підготовкою. Зі сцени актового залу навчального закладу лунали натхненні вірші українських класиків у виконанні вихованців закладу, звучали пророчі, патріотичні та актуальні як ніколи пісні А. Матвійчука, В. Баранова та Т. Кукурудзи. 

Проте найхвилюючішим та найемоційнішим моментом заходу був виступ знаного острозького поета Олеся Ундіра. Він звернувся до учнів ліцею зі щирим поетичним словом, прочитав свої вірші про мову, рідний край, силу поезії, розповів про свої почуття і переживання, які викликало у нього проведене свято. На завершення гість подарував ліцею збірки поезій «Божественний храм душі», «Різдвяні фрески», «Материнка», диски з піснями на власні слова. А ще Олександр Олексійович прочитав вірші, які написав цього дня в очікуванні зустрічі з майбутніми захисниками Вітчизни. Ліцеїсти щиро подякували поетові за його творчість, висловили сподівання на нові цікаві зустрічі та подарували квіти.

Завершився захід на патріотичній ноті, ведучі свята закликали усіх присутніх гордитися рідною мовою, шанувати її, а головне – розмовляти нею, адже відомо, що мова зникає не тому, що її не вивчають чужинці, а тому, що нею не розмовляють ті, хто її знає.

Тетяна МАТЛАСЕВИЧ,
заступник начальника з виховної роботи Острозького обласного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою

№ 47 від 15 листопада 2014 р. Категория: Освіта і виховання | Просмотров: 190 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]