Середа

24.04.2019

14:56

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Щоб літо було здоровим
Актуальним питанням здоров’я населення у літній період було присвячене засідання надзвичайної протиепідемічної комісії виконкому Острозької міськради цього тижня, яке відбулося під головуванням Т. Канцедал.

Першим питанням, яке розглядалося, був стан готовності оздоровчих закладів до роботи в літній період. Зокрема, йшлося про функціонування пришкільних таборів, які цього літа працюють лише до 15 червня. Заступник головного санітарного лікаря району С. Івахненко доповідав про перевірки санітарного стану харчування дітей, якості продуктів. Також йшлося про загальну кількість дітей, яких потрібно охопити оздоровленням влітку, проблеми забезпечення путівками в табори.

Про стан профілактики кишкових захворювань в літній період інформувала епідеміолог О. Лисенко. Обговорення питання знову повернулось до стану міського ринку, як імовірного джерела загрози здоров’ю людей. Адже на вулиці Яворницького продовжується торгівля із землі, яка давно заборонена, а умов для безпечної торгівлі продуктами на ринку не створено, попри неодноразові рекомендації його директору та його ж обіцянки виправити ситуацію. Йшлося про відповідальність не директора, а власника ринку, особисто з яким вийти на контакт і обговорити проблеми не вдається.

Комісія прийняла рішення, яким зобов’язала здійснювати щотижневий моніторинг стану кишкових захворювань і заходи, направлені на створення безпечних умов для здоров’я і життєдіяльності острожан влітку.

Олена ТОЛОЧИК
Просмотров: 269 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]