П'ятниця

24.05.2019

16:00

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Щоб менше було аварій на транспорті

Працівники Державтоінспекції впродовж червня проводитимуть заходи «Автобус 2015» щодо профілактики аварійності на пасажирському транспорті. Вони спрямовані, насамперед, на дотримання Правил дорожнього руху. Зокрема, звертатиметься увага на виявлення порушень правил зупинки і стоянки в місцях масових відправлень пасажирів, керування водієм автобусом без ліцензійної картки, перевезення пасажирів на маршруті протяжністю понад 500 км одним водієм, відхилення від визначеного маршруту руху тощо. 

Також, оскільки наразі розпочався сезон літніх відпусток, дитячих канікул та екскурсій, працівники Державтоінспекції приділять більше уваги нагляду за нерегулярними перевезеннями пасажирів, у тому числі організованих груп дітей до місць відпочинку. Крім того, буде здійснюватися контроль за технічним станом пасажирського транспорту, їх готовністю до експлуатації у літній період.

Під час проведення заходів особлива увага приділятиметься питанням діяльності фахівця з безпеки дорожнього руху, зберіганню транспортних засобів за місцем стоянки, організації передрейсового контролю технічного стану автобусів та проведення щозмінного медичного огляду водіїв.

За результатами проведених заходів та про виявлені недоліки буде поінформовано голів обласної та районних (міських) держадміністрацій з внесенням пропозицій щодо усунення недоліків у роботі пасажирського автотранспорту з питань забезпечення безпеки перевезень пасажирів автобусами.

Сергій МАРТИНЮК,
начальник ВДАІ з обслуговування м. Острог та Острозького району

№ 23 від 5 червня 2015 р. Категория: Безпечна життєдіяльність, надзвичайні ситуації, робота МНС | Просмотров: 229 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]