П'ятниця

26.04.2019

05:04

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Щоб місто стало кращим

Цього року весна прийшла до нас швидко і майже непомітно. Проте, все те, що неохайні та не виховані люди накидали взимку не туди, куди слід, проявило себе «у повній красі». Крім того, взимку вітер «посприяв» тому, що з’явилось природне сміття, поламані гілки дерев та ін. Як здавна прийнято в нашого народу, весною обов’язково добрий господар прибирає біля своєї оселі, на городі, щоб коли з’явиться перша травичка, вона радувала око і безперешкодно росла. Також набагато приємніше святкувати велике християнське свято – Великдень, якщо місто дбайливо впорядковане. З цією метою минулого тижня тривали прибирання територій, під час яких не тільки господарі біля своїх осель, працівники підприємств, установ та організацій біля своїх приміщень, але й небайдужі острожани трудилися у тих місцях, де господарем є територіальна громада міста. 

Приємно зазначи­ти, що працівники міської ради, її підрозділів не лише впорядкували, і продовжують це робити, територію, яка за ними закріплена, але й працювали у різних куточках міста, які знаходяться на чималій відстані від місць, де вони працюють. Так, працівники міськвиконкому в середу, 25 березня, прибирали територію біля джерела на вулиці Бельмаж (фото 1); управління праці та соціального захисту – в сквері ім. Сагайдачного (фото  2), територіальний центр з обслуговування населення (надання послуг) – на виїзді з Острога в бік Нетішина (фото 4), міськфінвідділ – при виїзді з нашого міста в сторону Рівного, відділ з питань сім’ї, молоді та спорту на дитячому майданчику по вул. Князів Острозьких (фото 3). Завдяки їх праці місто напередодні Великодня та Дня навколишнього середовища стало кращим.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Фото автора та Євгенії Поліщук

Іван ГЛУШМАН

№ 13 від 28 березня 2015 р. Категория: Благоустрій і комунальна сфера | Просмотров: 277 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]