Понеділок

22.04.2019

03:28

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Щоб наповнювались бюджети
Старший державний податковий інспектор сектору взаємодії з засобами масової інформації та громадськістю Острозького відділення Здолбунівської ОДПІ Віра Дячук працює з перших днів заснування податкової у нашому місті. З фінансами вона працює всю свою трудову діяльність, обіймаючи різні посади. Колеги жінку поважають за її щирість і великий досвід роботи.  

Родом Віра Юріївна із села Новородчиці. Навчалася у місцевій восьмирічній школі та Кутянківській, де здобула середню освіту. Після закінчення Львівського фінансового технікуму працювала за спеціальністю у сільській раді рідного села.

У 1981 році її перевели на роботу в Острозький районний фінансовий відділ. Там працювати доводилось на різних посадах – була і ревізором, й інспектором. Сьогодні вже й не пам’ятає, як тоді точно ті посади називалися. У липні 1990 року, коли була створена податкова інспекція в нашому місті, Віра Дячук була переведена на роботу туди разом із своїми колегами. Саме працівники фінвідділу на чолі із Анатолієм Лідавцем заснували Острозьке відділення податкової інспекції. Із перших тодішніх працівників сьогодні працюють  лише Галина Тарасюк та героїня моєї розповіді.

Сьогодні вона пригадує, що спочатку надали невелике приміщення біля теперішньої Острозької академії. Там було тісно і не дуже зручно для 15 осіб податкової. Потім кількість людей збільшилася і службу переселили у готель. Тривалий час працювали острозькі податківці у приміщенні Укрсоцбанку. Кілька років тому перейшли у нову і простору, вже  власну реконструйовану трьохповерхову споруду, яка залишилось від колишньої меблевої фабрики. Віра Дячук та її колеги пригадують, що були часи, коли працювало більше 40 осіб – сьогодні їх майже 20. Вони також підрахували, що з 1990 року майже 10 разів мінялися назви податкової – була й інспекція, і служба, й адміністрація, і самостійне відділення, і підрозділ об’єднаної інспекції. Але завдання у податківців було завжди одне – наповнювати місцеві і державний бюджет, аби розвивалася країна, працювала бюджетна сфера.

Хоч назви часто мінялися, відбувалися різноманітні реорганізації, Віра Дячук працювала на різних посадах, зокрема, у відділі оподаткування фізичних осіб, свого часу очолювала один із відділів податкової – сьогодні вона старший державний податковий інспектор сектору взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю. Жінці присвоєно звання інспектор першого рангу. Вона багато разів була нагороджена грамотами міської і районної влади, обласної податкової та ін.

Тепер в обов’язки Віри Дячук входить підготовка матеріалів у пресу, на веб-сайт, проведення зустрічей із інститутами громадського суспільства, молоддю, платниками податків, виступи на різноманітних заходах та ін. У рамках цього вона роз’яснює зміни у податковому законодавстві, надає консультації, допомагає при оформленні податкового кредиту. Тут потрібно добре знатися на всіх тонкощах і нюансах роботи податкового органу. Крім того, Віра Юріївна веде цілеспрямовану роботу для залучення платників податків до нової форми подання звітності – електронної. Для цього необхідно отримати спеціальні електронні ключі. У підсумку це суттєво полегшує роботу як бухгалтерам підприємств та фізичним особам, так і податківцям.

– Наш колектив дуже дружний (фото на 1 стор.), – розповідає Віра Дячук. – Крім того що ми добре працюємо, забезпечуємо виконання доведених планів, ще й вміємо гарно відпочивати. Після роботи, у вихідні дні ми відпочиваємо у лісі, подорожуємо. Крім того, наші співробітники беруть участь у різноманітних спортивних змаганнях, зокрема, спартакіаді серед держслужбовців, де займають призові місця, отримують нагороди. На сьогоднішній день проходить реорганізація податкової служби. Об’єднано дві головні служби країни, які наповнюють бюджет, – податкову та митну, створено Міністерство доходів і зборів, обласним підрозділом якого є Головне управління Міндоходів у Рівненській області. Керівником Острозького відділення Здолбунівської ОДПІ є Руслана Мичка, яка постійно нам наголошує, що податкова служба це перш за все ефективний адміністратор, і ми повинні робити все для того, щоб наша ефективність роботи із кожним днем підвищувалась. Ми націлені на те, щоб втілювати в життя все нові і нові сервіси, для того, щоб сплата податків не була обтяжливою і не вимагала багато часу. Користуючись нагодою, хочу привітати своїх сьогоднішніх колег, ветеранів податкової служби із професійним святом. Бажаю всім, перш за все, міцного здоров’я, Божого благословення, добра, сімейного затишку і достатку.

Іван ГЛУШМАН
№26 від 29 червня 2013 р. Категория: Люди і час | Просмотров: 328 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 5.0/2
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]