Четвер

18.04.2019

19:49

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Щоб не допустити небезпечну хворобу на Острожчину

На Рівненщині в Дубровицькому районі в урочищі Підкозли, за три кілометри від білоруського кордону, було знайдено два трупи диких кабанів. Як з’ясувалося пізніше, тварини загинули від страшної і невиліковної хвороби, від якої немає вакцини – африканської чуми. Також загиблих тварин, заражених цим небезпечним вірусом, виявили на Житомирщині та Київщині. Відтак, у зв’язку із ситуацією, було застосовано комплекс заходів. Відразу ж були скликані термінові наради, почали оповіщати місцеве населення, зокрема, було організовано відстріл дикого кабана, проведено низку нарад, в тому числі й, Рівненській ОДА. Людей, а особливо керівників підприємств, де вирощують свиней, індивідуальних власників цих тварин, попереджають про небезпечну хворобу. 

У понеділок, 6 липня, відбулося спільне засідання державних надзвичайних протиепізоотичних комісій при Острозькій райдержадміністрації та виконкомі міськради, де розглядались заходи та плани робіт щодо профілактики та недопущення спалаху захворювання на африканську чуму свиней в місті та районі. Вів засідання заступник голови Острозької РДА Богдан Турович. Були присутні керуючий справами міськвиконкому Леонід Сніщук, керівники та представники ветеринарної, рятувальної, санітарно-епідемічної служб, охорони здоров’я, підприємств, де вирощують свиней, мисливських і лісових господарств, керівник ринку та ін.

За підсумками тривалого і жвавого обговорення було затверджено відповідне рішення та план заходів щодо профілактики захворювань свиней на африканську чуму. Для широкого ознайомлення і профілактики небезпечного захворювання друкуємо статтю про цю дуже небезпечну хворобу. Вона, на превеликий жаль, уже зафіксована не так далеко від Острожчини.

Віктор ХЛУС

№ 28 від 11 липня 2015 р. Категория: Медицина і здоров'я | Просмотров: 180 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]