Середа

24.04.2019

15:43

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Щоб не стати жертвою злодіїв
Як показує статистика, жертвами злочину, зазвичай, стають особи похилого віку, які є більш довірливі та менш уважні. Саме цим і користуються зловмисники. Обираючи немічних старих, вони безжалісно обкрадають їх, залишаючи стареньких роздумувати над своєю довірливістю та безпечністю.

Саме безпечністю 68-річного острожанина Олексія і скористалися нещодавно троє підлітків: 17-річний Олександр, житель с. Ілляшівка та двоє острожан, 19-річний Микола і 20-річний Євген. Помітивши на одній із вулиць міста майстерню, хлопці вирішили її обікрасти. А оскільки на приміщенні не було навіть найелементарніших засобів охорони, це парубкам вдалося зробити дуже легко. Тож тієї ж ночі, розбивши віконне скло, друзі проникли до приміщення та викрали корпус електродвигуна, генератор та чотири акумулятори до автомобіля. Однак, Олексій не розгубився. Побачивши розбите скло та відсутність майна, відразу зателефонував правоохоронцям. Ті ж не забарилися та вже за кілька днів зловили крадіїв. Нині проти зловмисників співробітники слідчого відділення міськвідділу порушили кримінальну справу за ч. 3 статті 185 Кримінального кодексу України (Крадіжка), cанкція якої передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від трьох до шести років.

Тож, аби таких злочинів було щонайменше, працівники сектору ДІМ Острозького МВ УМВС України в Рівненській області систематично проводять заходи, спрямовані на профілактику подібних злочинів.

– Насамперед співробітники сектору дільничних інспекторів міліції тісно співпрацюють з працівниками Острозького міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальної допомоги). Разом з ними ми систематично відвідуємо осіб похилого віку та роз’яснюємо основні заходи безпеки, аби вони не стали жертвами злочинних посягань, – зазначив заступник начальника Острозького МВ – начальник МГБ УМВС України в Рівненській області Андрій Венгерчук. – Крім того, дільничні інспектори міліції спільно із громадськими помічниками ДІМ здійснюють поквартирні та подвірні обходи, аби виявити самотніх громадян похилого віку, які потребують соціального захисту, здають під найм своє житло. Активну роботу проводимо також і з особами, які зловживають алкогольними напоями. Адже, на жаль, саме це і є однією із причин вчинення протиправних дій відносно осіб похилого віку.

Нині стан організації профілактичної та попереджувальної роботи ДІМ Острозького МВ з самотніми особами похилого віку перебуває на постійному контролі не лише в керівництва міськвідділу, але й на рівні Міністерства внутрішніх справ.

Острозький МВ УМВС України в Рівненській області
Просмотров: 387 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]