Вівторок

23.04.2019

04:57

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Щоб оздоровити дітей-чорнобильців

Постановою Кабінету Міністрів України № 261 від 27 березня 2013 р. затверджено «Порядок організації оздоровлення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи». Порядок визначає механізм організації оздоровлення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, в частині безоплатного або пільгового забезпечення постраждалих осіб та потерпілих дітей санаторно-курортними путівками чи путівками на відпочинок, виплати за їх бажанням грошової компенсації.  

Потерпілі діти забезпечуються санаторно-курортними путівками або путівками на відпочинок безоплатно.

Звертаємо увагу, що діти віком до 10 років можуть оздоровлюватися разом з особою, яка має статус чорнобильця, а саме: одним з батьків, або особою, яка їх замінює.

Строк перебування у санаторно-курортному закладі за санаторно-курортною путівкою становить для постраждалих осіб – 18 днів, для інвалідів з числа постраждалих осіб із захворюваннями нервової системи (з наслідками травм і захворюваннями хребта та спинного мозку) – до 45 днів; для потерпілих дітей – від 21 дня до двох місяців. Строк перебування постраждалих осіб та потерпілих дітей у закладі відпочинку за путівкою на відпочинок становить 14 днів.

Путівкою забезпечуються діти, що постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, які перебувають на обліку в управлінні праці та соціального захисту населення виконкому Острозької міської ради. Для цього потрібно одному із батьків потерпілої дитини або особі, яка їх замінює, подати в управління праці та соціального захисту населення пакет документів: заяву, довідку з медичного закладу для одержання путівки на санаторно-курортне лікування за формою 070/о; копію посвідчення постраждалої особи разом із відповідними вкладками (ІІІ категорія, додатки згідно яких видано посвідчення); копію паспорта, ідентифікаційного коду, стосовно дітей – копію свідоцтва про народження.

За консультаціями та детальнішою інформацією просимо жителів міста звертатися в управління праці та соціального захисту населення виконкому Острозької міської ради за адресою: м. Острог, вул. Кн. Острозьких, 22-Г, каб. № 1, тел. 3-18-05.

Ірина МІЛІЩУК, начальник відділу з питань захисту потерпілих внаслідок Чорнобильської катастрофи та інвалідів міста

№14 від 29 березня 2014 р. Категория: Пенсії, соціальний захист і охорона праці | Просмотров: 456 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]