П'ятниця

26.04.2019

17:29

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Щоб викорінити насильство і агресію
Насильство та агресія в учнівському середовищі належать до одних із найнегативніших соціальних явищ останнього десятиліття, які значною мірою загрожують розвиткові суспільства, вільного від дискримінації, руйнуючи людські стосунки. Мабуть, найближче з цією проблемою стикається школа, оскільки для дітей та підлітків, які є об’єктами насильства та агресії в учнівському середовищі, навчання є провідною й найбільш часоємною формою діяльності. Школа має відігравати більш значну роль у попередженні негативних проявів у молодіжному середовищі.   

Педагогічний, учнівський та батьківський колективи Острозького навчально-виховного комплексу «Школа І-ІІІ ступенів-гімназія» розпочали співпрацю з викладачами кафедри психології та педагогіки Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти (РОІППО). На базі навчального закладу 3 червня відбулась презентація проекту «Співпраця з питань розвитку психолого-педагогічних аспектів профілактики насильства та агресії в учнівському середовищі», під час якої укладено договір в особі директора Острозького НВК Алли Параниці та ректора РОІППО Миколи Віднійчука. Предметом договору є співпраця в галузі наукової, науково-методичної та науково-дослідної діяльності. Головна мета договору – спільне проведення науково-методичних заходів і на їх основі подальший розвиток психолого-педагогічних аспектів профілактики насильства та агресії в учнівському середовищі в Рівненській області.

На зустрічі були присутні викладач кафедри педагогіки та психології РОІППО Владислав Папуша, головний спеціаліст відділу освіти виконкому Острозької міської ради Станіслава Олійник, завідувач методичним кабінетом відділу освіти Наталія Маліванчук, методист з психології відділу освіти Сергій Амбразюк, заступники директорів з виховної роботи загальноосвітніх навчальних закладів міста, класні керівники та практичний психолог Острозького НВК.

Тетяна АБРАМОВИЧ, заступник директора Острозького НВК з виховної роботи
№23 від 8 червня 2013 р. Категория: Освіта і виховання | Просмотров: 274 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]