Понеділок

20.05.2019

05:29

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Щоб запобігти аваріям з мопедами
Працівники Державтоінспекції вкрай стурбовані станом аварійності та дорожньо-транспортного травматизму на території області за участю водіїв двоколісних транспортних засобів. Так, з початку 2012 року, станом на 14 вересня, на території області з вини водіїв двоколісних транспортних засобів зареєстровано 21 дорожньо-транспортну пригоду, в яких 3 особи загинуло та 21 травмовано.

Лише з початку вересня 2012 року на території області зареєстровано 7 дорожньо-транспортних пригод, в яких 2 особи загинуло та 5 травмовано.

Такий стан справ вказує на необхідність вжиття заходів, направлених на профілактику аварійності за участю водіїв двоколісних транспортних засобів, на виявлення грубих порушень ПДР вчинені водіями мотоциклів, виявлення двоколісних транспортних засобів незареєстрованих у встановленому порядку та виявлення водіїв, які керують двоколісними транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння, тобто на виявлення та документування порушень ПДР, що призводять до погіршення стану аварійності та збільшенню дорожньо-транспортного травматизму на території обслуговування за участю даної категорії учасників дорожнього руху.

Аби попередити та не допустити аварійність за участю водіїв двоколісних транспортних засобів, працівники Державтоінспекції розпочали проведення цільової оперативно-профілактичної операції «УВАГА- МОПЕД!».

Під час проведення операції працівники Державтоінспекції акцентують увагу на виявлення та попередження грубих порушень правил дорожнього руху, учинених водіями двоколісних транспортних засобів.

Нагадуємо, що керувати мопедами дозволяється з 16 років, велосипедами – 14 років. До порушників правил дорожнього руху та їх батьків будуть застосовуватися міри як виховного характеру, так і адміністративного впливу. Для керування мопедом необхідно мати посвідчення водія категорії «А1», державний номерний знак на мопеді (реєстрацію), страховий поліс та бути в застебнутому мотошоломі.

Юрій ДОМАЩУК, інспектор ВДАІ Острозького МВ
Просмотров: 276 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]